Wymienił Adalberto Mondesiego do Red Sox

BOSTON — główny baseballista Red Sox, Chaim Bloom, kontynuuje swoje dążenie do uczynienia swojej drużyny silniejszym rozgrywającym poprzez pozyskanie utalentowanego, ale często nękanego kontuzjami zapolowego. Wojciecha Mondisiego w porozumieniu z Royals we wtorek.

Dla kontrastu, Red Sox wysłał lewicowego pomocnika Josha Taylora – również gracza z historią kontuzji – do Kansas City. W ramach wymiany Red Sox otrzyma również imię i nazwisko gracza lub świadczenia pieniężne.

W Mondisi Red Sox ma gracza, który prowadził Majors w trójkach (10) w 2019 i ukradł bazy (24) w 20, ale nie był zbyt często na boisku w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Wraz ze zmianami zasad, które wejdą w grę w tym sezonie Skradzione bazy powinny wzrosnąćZawodnik taki jak Mondisi byłby bardziej wartościowy, gdyby mógł pozostać zdrowy.

Mondesi zerwał lewe ACL 26 kwietnia 2022 roku, co zakończyło jego sezon. Zwykle powrót sportowca po zerwaniu ACL zajmuje około dziewięciu miesięcy, co stawia Mondesi za cel, aby był gotowy do wiosennego treningu.

W swojej karierze Mondesi rozpoczął 241 gier na shortstopie, 64 na drugiej i 20 na trzeciej bazie. Chociaż Hernandez rozegrał tylko 64 starty w krótkim czasie w porównaniu do 187 w drugim, Bloom niedawno powiedział, że weteran jest obrońcą plus size, gdziekolwiek gra. Cora była zainteresowana tym, jak prędkość pierwszego kroku Hernandeza wpłynęła na krótki czas.

Przez ostatnie dwa sezony Hernandez był pierwszym rozgrywającym Bostonu. Ale po odejściu Xandera Bogaertsa za pośrednictwem wolnej agencji i Trevora Storeya przechodzącego operację prawego łokcia, która wykluczy go na czas nieokreślony, Sox zdecydowali się sprowadzić Hernandeza z powrotem na boisko, podczas gdy Zgodzić się na układ Z freestyle’owym piłkarzem Adamem Duvallem jako pomocnikiem. Hernandez powiedział kilka dni temu, że woli grać na boisku, ponieważ lubi grać w szybszym tempie.

READ  Były gwiazdor Arkansas i NFL QB Ryan Mallett zmarł w wieku 35 lat

Dodanie Duvalla o jeden rok za cenę 7 milionów dolarów nie jest oficjalne, ponieważ transakcja jest faktycznie wstrzymana. Ale wyrównanie centrum i gracza w końcu znalazło się w centrum uwagi Korry.

Skład mógłby wyglądać tak:

Masataka Yoshida, LF
Kiki Hernandez, SS-2B
Rafał Devers, 3b
Justin Turner, dr
Alex Verdugo, RF
Adam Duvall CF
Triston Casas, 1b
Adalberto Mondesi, SS-2B
Rhys McGuire, C

Rover Christian Arroyo, zapolowy Rob Refefsnyder i Conor Wong będą dostępni na ławce. Cornerback Bobby Dalbeck i zapolowy Jaren Duran również będą walczyć o miejsca w składzie.

Adalberto, syn byłego zapolowego MLB, Raula Mondesiego, zmagał się z kontuzjami przez całą swoją karierę, grając w zaledwie 358 meczach i występując w niektórych częściach siedmiu sezonów, wszystkie z Royals. Będzie mógł zostać wolnym agentem po sezonie 2023. Znany z debiutu w MLB dla Kansas City w World Series 2015, Mondisi opublikował skos .244/.280/.408 na całe życie z 38 homerami i 133 skradzionymi bazami w główne ligi.

Taylor był dominującym lewym obrońcą Red Sox w 2021 roku, ale w ogóle nie grał w Majors w 22 roku z powodu kontuzji pleców. Ma 3,69 ERA z 129 KB w 102 1/3 rund, rozegranych w 121 występach (jeden start) dla Red Sox w ciągu trzech sezonów (2019-21). Southpaw, który 2 marca skończy 30 lat, może być kontrolowany do 2025 roku.

Thomas Harrigan przyczynił się do powstania tej historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *