Wyniki transmisji na żywo PFL 6, pełne aktualizacje walk na żywo | Harrison przeciwko Young

Professional Fighters League (PFL) powraca dziś wieczorem (1 lipca 2022 r.) z piątkową akcją. Waga półśrednia i wagi lekkiej kobiet są na linii tego wieczoru, a wszystko to prowadzi do turnieju głównego pomiędzy dwukrotną mistrzynią turniejową Kaylą Harrison i 15-letnią weteranką Kaitlyn Young.

MMAmania.pl Zapewnia wyniki na żywo i relacje w czasie rzeczywistym przez cały czas BFL 6 Poniżej znajduje się główna karta, która zaczyna się o 20:00 czasu wschodniego na ESPN i ESPN+. Zapewnimy również szybkie wyniki dla podkarty „prelims” ESPN+Transmisja rozpocznie się o 18:00 czasu wschodniego.

Mistrz Ultimate Fighting Championship (UFC) Rory MacDonald walczy z Satibo Tsai w drugim turnieju głównym, podczas gdy były mistrz PFL Ray Cooper III zmierzy się z członkiem Bellator Brett Cooperem w walce, zanim inny były mistrz turnieju, Magomed Magomedkerimov, rozpocznie walkę. Późna wymiana karty głównej, Delano Taylor.

BFL 6 Szybkie wyniki:

Kayla Harrison kontra Kaitlyn Young – Harrison pok. Young przez TKO (ciosy) 2:35 w pierwszej rundzie
Rory MacDonald kontra Sadibou Sy — Sy pok. McDonald przez jednogłośną decyzję (30-27 x3, 29-28)
Brett Cooper kontra Ray Cooper III – Cooper III pok. Cooper przez TKO (kolana i ciosy) 0:24 pierwszej rundy
Magomed Magomedkerimov vs. Delano Taylor — Magomedkerimov pok. Taylora przez TKO (ciosy), runda druga 3:26
Larissa Pacheco kontra Genah Fabian — Pacheco pok. Fabiana przez TKO (ciosy) 2:39 pierwszej rundy
Jarrah al-Silawi vs Magomed Umalatov – Umalatov pok. Al-Silawi przez KO (ciosy) runda pierwsza 3:33
Marina Mognatkina vs Abigail Montes – Mognatkina pok. Montez przez niejednolitą decyzję (30-27, 27-30, 30-27)
Martina Jidrowa vs Zamzagul Fayzallanova – Gintrova pok. Fayzallanova przez TKO (ciosy) o 4:04 pierwszej rundy
Helena Golznik vs Vanessa Melo – Kolesnik pok. Melo przez jednogłośną decyzję (30-27 x3)

Zasięg PFL 6 wokół

155 funtów: Kayla Harrison kontra Kaitlyn Young

Pierwsza runda: Harrison chce uderzyć wcześnie. Potężna podwójna noga daje jej kontrolę nad bokiem w ciągu około minuty. Lądowanie ciosami, gdy Young próbuje wspiąć się na górę. Pół straży w mniej niż dwie minuty. Opuść prawe ramiona przez hak. Uderzyła pięściami, aż dosiadała pełnego grzbietu i nie wkroczył sędzia.

READ  Arsenal 3:2 Bournemouth: zwycięzca Reissa Nelsona w 97. minucie zobaczył bramkę gości w ciągu 10 sekund.

Wynik końcowy: Harrison pok. Young przez TKO (ciosy)

170 funtów: Rory McDonald kontra Sadibo Sy

Runda 1: wczesna próba MacDonalda w jednym meczu. Próbuje zamienić się na sobowtóra, postanawia postawić go na ogrodzeniu. Jedna minuta. Oni zerwali. Psy szybkim kopnięciem w głowę, a potem znowu wygrywa. Na dwie minuty MacDonaldowi nie było nic, by znaleźć lepszy kąt. Sy jest odwrócony. MacDonald rzucił go na kolana w dwie minuty.

Wznawiają zasięg w centrum. Sy odchodzi od combo i niskich kopnięć. MacDonald odpala ponownie, ponownie zaprzeczony. Została minuta. Rozdzielają się. Prosto od Sy, kłuje za tym. Solidny kopniak od McDonalda w odpowiedzi. Krótkie zastawy na ogrodzeniu. Sy uderza go kontrą, zanim wygra. 10-9 Cy.

Runda druga: Obaj mężczyźni próbują kopnięć przed kopnięciem. McDonald stawia go z powrotem na ogrodzeniu. Minuta w. Kontynuuj dociskanie Sy do ogrodzenia. Za dwie minuty. Za dwie minuty Psy próbuje się cofnąć.

Sai go popchnął. Próba strzału w głowę. Skręć w prawo od McDonalda. Cios i hak Su, długie chybienia. McDonald za ciało. Została minuta. McDonald szuka kolejnej nogi. Powrót do ocierania się o płot. 10-9 McDonald’s.

Runda trzecia: presja MacDonalda, ładnie trafia w prawo i ponownie oddaje strzał. Jedna minuta. Oni zerwali. Próba kopnięcia ciała od Sy. Kolejny klincz, tym razem Cyr naciskając. Żart dla pozycji. Tylny zamek biodrowy do McDonald. Kolana do ciała za dwie minuty. W ciągu dwóch minut Sy przeszła na pół straży.

MacDonald wchodzi do środka, kładzie go na płocie i ponownie rzuca Sy na śmietnik. Nie ma jeszcze redukcji punktów. Kopnięcie w ciało przez Saia, które unika kopnięcia w przód. Próbuje strzelać, zakłada płot i rozdziela. Kopnięcia głowy i ciała od Sy, a następnie szybki klincz, gdy budują. Została minuta. MacDonald próbuje rzucić się na wyjście. Niskie kopnięcie od Sy i szybkie dźgnięcie po nieudanym kopnięciu w głowę. Kolano do ciała od McDonalda w odpowiedzi. Sy kończy wszystko parą kopnięć w ciało. I tak kończy się najbardziej przyjazny fanom występ w karierze MacDonalda. 10-9 Cy.

READ  Amazon zainwestuje do 4 miliardów dolarów w Anthropic, konkurenta OpenAI

Wynik końcowy: Sy pok. Decyzja MacDonalda była jednogłośna

170 funtów: Brett Cooper kontra Ray Cooper III

Runda 1: Cooper III wychodzi z serią ciosów i zostaje całkowicie rozebrany na ogrodzeniu. Cooper ponownie próbuje zwymiotować, ale Cooper III owija go kolanami i strzałami w ciało, zanim go poleruje.

Wynik końcowy: Cooper III pok. Cooper by TKO (kolana i ciosy).

170 funtów: Magomed Magomedkerimov kontra Delano Taylor

Runda 1: Szybki cios od Taylora. Magomedkerimov wykonuje combo i trafia lewym sierpowym. Jedna minuta. Obaj siedzą poza strefą strajku. Krótki konflikt, bez eliminacji. Szybki transfer do centrum. Magomedkerimov próbuje kopnąć w głowę, zjada niskie kopnięcie. Wolna pierwsza runda. Ciało postrzelone w klinczu, nie może wylądować na drodze do wyjścia. Zostały dwie minuty.

Próba kopnięcia w lot łapą Taylora w pachwinę, ale ten decyduje się kontynuować. Miła niespodzianka wykonana przez Magomedkerimova. Stanął nad Taylorem w pobliżu klatki i siedział na straży. Solidne ciosy stojące Magomedkerimova dają Taylorowi szansę na odwet, ale zostaje zmuszony do powrotu do gardy. 10-9 Magomiedkerimow.

Runda druga: Magomedkerimov trafia z niskiego kopa. High-low 1-2s od Taylora. Magomedkerimov kontratakuje niskim kopnięciem minutę po ciężkim kontrataku z prawej strony. Długi wypada na 1-2 krótkie. Dwie minuty grzechu. Wróć do strony Touch Sparing. Taylor próbuje jeszcze raz gołego niskiego kopnięcia, a Magomedkerimov trafia ten sam kontratak z doskonałym skutkiem. Taylor prawie wkłada Chłopca do chaty, ale udaje mu się ponownie stanąć na nogi. Zostały dwie minuty.

Kolejna duża prawa ręka Magomedkerimova. Latające kolano chybia, ale kolejne duże prawe ląduje gładko. Sędzia wkracza do TKO z Taylorem stojącym na zewnątrz.

Wynik końcowy: Magomedkerimov pok. Taylor przez TKO (ciosy).

155 funtów: Larissa Pacheco kontra Kena Fabian

Runda 1: Pacheco awansuje wcześnie. Podciąga Fabiana niskim kopnięciem, a następnie kołysze ją twardą kombinacją, która zmusza Fabiana do strzału. Pacheco zaprzecza, wchodzi do tylnej blokady ciała, a następnie dosiada ją do ogrodzenia. Trójkąt ramion jest dla niej, a ona go zamyka. Nie może wejść w kontrolę boczną, ponieważ klatka i Fabian to utrudniają. Złapany w pół gardy, wciąż napierający. Aby ponownie dosiąść konia, pozwala mu eksplodować ciosami, dopóki sędzia nie interweniuje.

READ  Nowe odkrycie skamieniałości rzuca światło na najwcześniejszego znanego krewnego Tyrannosaurus rex

Wynik końcowy: Pacheco pok. Fabian by TKO (stemple)

170 funtów: Jarrah Al-Shilavi vs. Magomed Umalatov

Pierwsza runda: Wstępny start. W jednej minucie nie rzucono żadnego strajku. Umalatov uderza w klinczu pod ogrodzenie. Separacja. Niskie kopnięcia od Al-Silawi. Za dwie minuty. Sędzia musi działać, a tłum szaleje. Półkwaśny low kick Umalado. Przyzwoite kolano w klinczu. Al-Silawi wraca z hukiem. Zostały dwie minuty.

Umalatov spodziewa się 1-2-3. Al-Silawi łapie jednego z jego kopnięć, ale Umalatov uderza go małą pięścią w tył. Umalatov gonił za nim i w oszołomieniu zrzucił bombę, która nagle zakończyła śmiertelny pojedynek.

Wynik końcowy: Umalatov pok. Al-Silawi (stemple) autorstwa KO

Aby uzyskać więcej informacji i wskazówek dotyczących PFL 2022, kliknij tutaj Tutaj.