Występ Alicii Keys podczas Super Bowl – poprawiony w poście w YouTube – The Hollywood Reporter

W poniedziałek liga NFL podpaliła Internet, publikując teorie, jakoby materiał filmowy przedstawiający występ Alicii Keys w przerwie meczu został poprawiony przed publikacją na YouTube.

Keys olśniła jako pierwsza gość niedzielnego występu Ushera w przerwie Apple Music Super Bowl, otwierając swój występ utworem „If I Ain't Got You” i siedząc za nim przy czerwonym pianinie z wielką peleryną. W początkowych nutach utworu wielu fanów usłyszało głos Keysa. Klipy przedstawiające usterkę głosową rozprzestrzeniły się po Internecie, ale wiele osób później zauważyło, że go brakowało Oficjalna rejestracja Występ został później przesłany do YouTube.

W Internecie wielu fanów przedstawiło dowody na tę zmianę Zmiany z boku Występy na żywo i doskonałe nagrania.

Przedstawiciele Keys i NFL nie odpowiedzieli natychmiast Reporter z HollywoodProśba o komentarz.

Mąż Keys, producent muzyczny Swizz Beats, w poniedziałek bronił swojej żony, mówiąc, że fani „mówią o złej rzeczy!!!” napisał to

„Nie widać tej niesamowitej sukienki zakrywającej cały stadion” – powiedział. „Dzisiejszy występ był niesamowity z udziałem dwóch niesamowitych gigantów! Gratulacje dla @usher i moja ukochana @aliciakeys, ta piosenka to klasyk. Nie tworzymy negatywnych wibracji na tej stronie, tworzymy historię.

Po utworze „If I Ain't Got You” Keys wszedł na scenę, aby wykonać swój i Ushera singiel „My Boo” z 2004 roku. W dalszej części programu na scenie do Ushera na zmianę dołączają Jermaine Dupri, Will.I.M, Her, Lil Jon i Ludacris.

READ  WHO prosi Chiny o szczegółowe informacje na temat ognisk chorób układu oddechowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *