Xbox Series X otrzymuje specjalne opakowanie konsoli Starfield i więcej od listopada

Firma Microsoft ogłosiła opakowanie konsoli dla Xbox Series X, umożliwiające właścicielom wysokiej klasy konsoli dziewiątej generacji firmy dostosowanie sprzętu.

szczegółowo w Nowa funkcjonalność Xbox WireSkórki konsoli Xbox są wykonane z twardego arkusza, który owija się wokół konsoli Xbox Series X. Więc to nie jest tak, jak skórki konsoli, które są folią winylową i wiele razy trudno je usunąć z urządzenia po jego zainstalowaniu, co ułatwia nie tylko usunięcie ale z Łatwiej jest też zastąpić ją inną rolką, jeśli wolisz.

Microsoft zauważa, że ​​osłony kontrolera Xbox nie zmienią wydajności konsoli, a jak pokazuje ogłoszenie wideo i zdjęcie, osłony nie zakrywają otworów.

Pojawi się funkcja zawijania kontrolera Xbox minerał moro I kamuflaż artystyczny zmienna ż Motyw Starfielda dostępna jest również wersja Każda z trzech talii zawiera również bezprzewodowy kontroler Xbox przyłączać To samo kolordzięki czemu to połączenie jest idealne dla posiadaczy dowolnego z trzech pasujących gamepadów.

Xbox wypuszcza również warianty Mineral Camo i Arctic Camo.

Nowa konsola wiąże się ze zbliżającą się premierą Starfield, która jest powszechnie postrzegana jako jedna z najważniejszych premier platformy od lat. Xbox wypuścił już specjalny kontroler, zestaw słuchawkowy, a nawet luksusowy zegarek z grą. Premiera Starfield na Xbox Series X | S 6 września .

Xbox Console Wraps są już dostępne w przedsprzedaży i trafią do sprzedaży 10 listopada, zbiegając się z trzecią rocznicą premiery Microsoft Xbox Series X | S.

Taylor jest reporterem w IGN. Możesz śledzić ją na Twitterze @pracownik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *