Yeezy, należąca do Ye, znanego również jako Kanye West, zerwała więzi z JPMorgan przed kontrowersją o antysemityzmie White Lives Matter.

c. B. Morgan Chase Związał się z Yeezy Brands, której właścicielem jest Ye, artysta znany wcześniej jako Kanye West.

Bank wysłał Yi list 20 września, na kilka tygodni przed tym, jak pogrążył się w kontrowersji po tym, jak nosił koszulkę „White Lives Matter” na swoim paryskim pokazie mody i zamieszczał antysemickie posty w mediach społecznościowych.

Wiadomość została udostępniona przez Ty przyjacielu Konserwatywna aktywistka Candice Owens powiedziała na Twitterze: „Doszliśmy w tym kraju do bardzo przerażających czasów”. Nie określiła w swoim tweecie, kiedy wiadomość została wysłana.

Yi powiedział New York Post o wiadomościach w środę: „Hej, jeśli zadzwonisz do kogoś z powodu złej pracy, oznacza to, że jesteś antysemitą. Cieszę się, że przekroczyłem granicę z tym pomysłem, żebyśmy mogli porozmawiać otwarcie o rzeczach takich jak anulowanie przez bank”.

Kanye West wybucha po tym, jak adidas dołącza do partnerstwa YEEZY „w trakcie przeglądu” po ogłoszeniu „White Lives Matter”

PLIK – 9 lutego 2020 r. Kanye West przybywa na oskarową imprezę Vanity Fair w Beverly Hills w Kalifornii, raper i potentat mody Yezy zgodził się zapłacić 950 000 USD, aby rozstrzygnąć pozew o powolność. Wysyłka do cus (Zdjęcie: Evan Agostini/Invision/AP, plik)/AP Newsroom)

Yi powiedział, że planuje zerwać kontakty z firmą w wywiadzie na tydzień przed przemówieniem banku, mówiąc Bloombergowi: „Czas, żebym zrobił to sam”.

Dodał: „W porządku. Firmy zarobiły pieniądze. Firmy zarobiły pieniądze dla mnie. Wpadliśmy na pomysły, które zmienią ubrania na zawsze. aby stworzyć nową branżę. Nigdy więcej firm stojących między mną a publicznością”.

READ  „CODA” zdobywa nagrodę Producers Guild, torując drogę do najlepszego obrazu

Skrytykował również kierownictwo JPMorgan przed wywiadem na Instagramie i powiedział, że nie może skontaktować się z prezesem telefonicznie.

Kanye West zmniejsza lukę i otwiera własne sklepy

JP Morgan Chase HQ

Siedziba JP Morgan Chase & Co. , JP Morgan Chase Tower w Park Avenue, Midtown, Manhattan, Nowy Jork. JPMorgan Chase & Jest to amerykańska międzynarodowa spółka holdingowa świadcząca usługi bankowe i finansowe. To największy bank na świecie (Zdjęcie Tim Clayton/Corbis za pośrednictwem Getty Images/Getty Images)

„Czuję, że istnieje wiele kontroli i manipulacji, które tłumią moją zdolność wpływania na mnie Gospodarka amerykańska i przemysł” – powiedział Ye Bloombergowi z JPMorgan.

adidas i kanye west

Adidas powiedział, że jego współpraca z Kotb była „poddawana przeglądowi” w zeszłym tygodniu po kontrowersji „białe życie ma znaczenie”. (Reuters / Andrew Kelly / File Photo / Steve Eichner / WWD / Penske Media przez Getty Images)

Bank dał Yeezy 60 dni listu na znalezienie nowej instytucji za jej pieniądze.

Yeezy zakończyła już swój związek z Gap, a Adidas powiedział, że jej partnerstwo z Mogulem jest „w trakcie przeglądu” po kontrowersji „White Lives Matter”.

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

„Po wielokrotnych próbach rozwiązania tej sytuacji na osobności podjęliśmy decyzję o poddaniu współpracy przeglądowi” – ​​podała firma 6 października, trzy dni po pokazie mody Yi. „Będziemy nadal zaangażowani w zarządzanie obecnym produktem w tym okresie” – podała firma w oświadczeniu.

Zerwanie stosunków przez JP Morgana nie zostało zidentyfikowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.