Zachowaj spokój, ale Square Enix jest znakiem towarowym „Ghoul Tactics: Reborn” w Japonii

Zdjęcie: Square Enix

Czy myślisz, że Square Enix ma ostatnio pasję do strategicznych gier RPG? co z strategia trójkąta Będąc hitem, niedawno ogłoszony Kronika DioFieldWygląda na to, że firma włamała się do zamku na tego typu.

Widzisz, jeśli lubisz strategiczne RPG, to prawdopodobnie – poza zasięgiem emblemat ognia Seria – którą kochasz Taktyki Final Fantasy. I tak, chcemy to również zobaczyć na Switchu. Ale jeśli jesteś fanem Yasami Matsuno, prawdopodobnie słyszałeś i grałeś w co najmniej jedną grę w bitwa upiorów Ciąg, abyśmy nadal mogli mieć coś dla Ciebie.

Z wieloma wpisami na systemach Nintendo, zaczynając od Bitwa ogre: Marsz Czarnej Królowej na SNES w 1993 roku, a jego kontynuacja jest prawdopodobnie najsłynniejszym wpisem w serii – Ghoul Tactics: Trzymajmy się siebie – Po zaledwie dwóch latach serial nie doczekał się nowego wpisu od 2001 roku. A my mieliśmy tylko jego nową wersję Trzymajmy się razem Od tego czasu na PSP w 2010 roku.

Ale być może jest tu iskierka nadziei. 31 marca firma Square Enix (która jest właścicielem praw do serii Ogre Battle) zarejestrowała znak towarowy Tactics Ogre: Reborn. Zostało to zauważone dzisiaj przez Renka_schedule na Twitterze:

Co to może oznaczać? W serii o tej nazwie nie ma tytułu, a znak ten nie był wcześniej zarejestrowany. Czy grupa jest uwzględniona? A może port gry jest już w drodze? Ogre Battle 64: postać kalibru Lordley To dobrze pasowałoby do karty rozszerzeń Switch Online i Taktyka Ogra: Rycerz Ludisa Wygląda na trochę zmęczonego po tym, jak było to ostatnie nowe wydanie na GBA. Staramy się zachować spokój, obiecujemy.

Oczywiście może to nic nie znaczyć, ale wydaje nam się, że wprowadzenie zupełnie nowej nazwy Coś Istnienie. Fani SRPG uwielbiają te tytuły Yasami Matsuno ze względu na ich taktyczne bitwy, świetną grafikę, system klas i głębokie fabuły polityczne, więc byłoby wspaniale zobaczyć, jak dostaną szersze wydanie.

Czy grałeś w którąś z gier Ogre Battle? Które z nich chciałbyś ponownie wystawić? Daj nam znać w komentarzach.

READ  PSA: Kupowanie Xbox Series X (wreszcie) właśnie stało się łatwiejsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.