2022 Masters Leader: Relacja na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w 1. rundzie w Augusta National

AUGUSTA, GA – Po długiej i często chaotycznej pierwszej części tygodnia, Masters 86 rozpoczyna się dzisiaj z taką samą niecierpliwością, jaką można zapamiętać na dużym turnieju. Najwyraźniej wiele z tego kręci się wokół Tigera Woodsa, który położył go po raz pierwszy od czasu jego przerażającego wypadku samochodowego w lutym 2021 roku, a przez ostatnie trzy dni zabrał prawie cały swój tlen z August National. Istnieje jednak wiele innych wątków, które zaczną się rozwijać w czwartek rano.

Najważniejszym z nich była próba Rory’ego McIlroya o zdobycie pierwszego tytułu Masters i nieuchwytnego turnieju wielkoszlemowego. Zapytany o tę środę, jego odpowiedź była fenomenalna: „Kocham Augusta National. Kocham Masters. Świetnie się tu bawiłam i nie były to wspaniałe czasy. Ale wracam co roku i będę wracać tak długo, jak mi pozwolą.” Tak wielu ludzi myśli o Masters i prawdopodobnie w tym roku do listy osób, które to zrobią, zostaną dodane inne nazwiska – być może Colin Morikawa, John Ram, Scotty Scheffler, Victor Hovland, Justin Thomas lub sam McIlroy. móc wrócić na zawsze.

Oglądaj transmisję strumieniową 2022 Masters teraz z Mistrzowie na żywo Gdzie śledzimy najlepszych golfistów na świecie wokół Augusta National z Polecane grupysprawdź słynne Amen róg I zobacz liderów na turnie Otwory 15 i 16. Oglądaj transmisje na żywo za darmo na komputerze i urządzeniu mobilnym przez CBSsports.com A Aplikacja sportowa CBS. Dostępne również na Najważniejszy +.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i skróty od Masters poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówA Runda 1 razy tee I nasza pełna Harmonogram/zasięg programu magisterskiego Poucza.

READ  Mówi się, że Deshaun Watson spotka się z Brownem we wtorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.