Zakończyły się testy YouTube Picture-in-Picture na iOS dla subskrybentów premium, a pełne wdrożenie nie jest jeszcze gotowe

Chociaż Tweet teraz usunięty Z konta pomocy YouTube, które wydaje się wskazywać inaczej, subskrybenci YouTube Premium nie mogą już zarejestrować się, aby testować funkcję obrazu w obrazie YouTube na iOS. Obraz w obrazie zniknął z YouTube Lista dostępnych funkcji eksperymentalnychGdzie on był Wcześniej wymienione Data ważności 8 kwietnia 9do5Google Raporty Niektórzy użytkownicy widzą baner „Funkcja, którą próbujesz wyłączyć”, informujący ich o zakończeniu testu. Obydwa 9do5Google I Ja bardziej Dodaj, że funkcja nadal działa na kontach, które zostały wcześniej zarejestrowane w celu testowania.

Tweet został opublikowany w odpowiedzi na prośbę użytkownika o plik Wstępny test funkcji, który był dostępny dla subskrybentów YouTube Premium. Zaledwie w zeszłym miesiącu gigant wyszukiwania wprowadził obsługę obrazu w obrazie do YouTube TV na iOSWedług rzecznika Google, Alison Toh, tweet odnosił się do YouTube TV, a nie głównej aplikacji YouTube. Konto wsparcia TeamYouTube Tweeted ponownie teraz Poprawione informacje:

Obsługa obrazu w obrazie dla usług wideo jest ogólnie dostępna na poziomie systemu zarówno dla iPhone’ów, jak i iPadów, ale obsługa tej funkcji w YouTube ona ma także przerywany, który wymaga obejść, takich jak wyświetlanie go w przeglądarce, a nie w lokalnej aplikacji. Jednak testowanie YouTube Premium usprawniło działanie tej funkcji i umożliwiło widzom kontynuowanie oglądania po odejściu od głównej aplikacji YouTube.

READ  Mobilna kobieta mówi, że znalazła w swoim samochodzie urządzenie śledzące Apple Airtag

Zrzut ekranu przedstawiający test obrazu w obrazie, którego zakończenie zaplanowano na 8 kwietnia.
Zrzut ekranu: YouTube.com

Testy YouTube wsparcia Picture-in-Picture dla użytkowników premium zawsze miały być ograniczone. Po raz pierwszy ogłoszono w Czerwiec ubiegłego rokuokres próbny został pierwotnie ustawiony na Wygasa 31 października zanim zostanie przedłużony. Ale chociaż test był tylko dla użytkowników premium, w zeszłym miesiącu Youtube powtórzony Ma nadzieję udostępnić tę funkcję wszystkim użytkownikom iOS w USA, w tym użytkownikom nieuprzywilejowanym, „w nadchodzących miesiącach”.

Aktualizacja 11 kwietnia o 8:12 ET: Zaktualizowano YouTube, potwierdzając, że funkcja Picture-in-Picture zostanie uruchomiona „w ciągu dni”. Zaktualizowano również tytuł.

Korekta 11 kwietnia o 15:05 czasu wschodniego: Zaktualizowana wersja powyższej historii zacytowała tweeta z pomocy technicznej YouTube, wskazując, że obsługa obrazu w obrazie będzie dostępna w ciągu kilku dni. Google wyjaśnił, że tweet na koncie był odniesieniem do wcześniej ogłoszonego wprowadzenia obrazu w obrazie na YouTube TV na iOS. Nadal planowane jest udostępnienie wszystkim użytkownikom systemu iOS w USA „na nadchodzące miesiące”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.