Zaręczyny Taylor Swift i Travisa Kelce'a w tej chwili nie trwają

Ekskluzywny

Taylor Swift i Travis Kelce

W tej chwili brak zaangażowania w działalność gospodarczą

Ludzie naprawdę powinni powstrzymać wszystkie rozmowy zaręczynowe między sobą Taylora Swifta I Travisa Kelseya … „Ponieważ powiedziano nam, że propozycja ta również nie zostanie przedstawiona w najbliższej przyszłości.

Źródła bliskie parze powiedziały TMZ… W tej chwili między Taylorem i Travisem nie dzieje się absolutnie nic – pomimo niektórych doniesień sugerujących, że pędzą do ołtarza. Z drugiej strony powiedziano nam, że TK w najbliższym czasie nie padnie na kolana.

W tym tygodniu pojawiły się pogłoski, że ludzie z obozu Taylor łączyli T-Swifta i Trava z zaręczynami na początku lata, ale powiedziano nam, że tak nie jest. Tak naprawdę, nasze źródła mówią nam, że niektórzy ludzie w tej sprawie nie sądzą, aby do tego doszło.

Powiedziano nam, że niektórzy członkowie ich najbliższego kręgu uważają, że Taylor i Travis nadal zajmują się tą sprawą Faza miesiąca miodowegow pewnym sensie — i mówią, że jest za wcześnie, aby stwierdzić, czy wyjdą poza etap randkowania.

Posłuchaj… to dźwięk pękających baniek Swiftiego i ochronna cisza dzwonów weselnych.

Nasze źródła wskazują również, że wkrótce wejdą w bardzo trudną fazę swojego związku – Taylor kontynuuje rozpoczynające się w lutym międzynarodowe tournée, podczas którego spędzi kilka miesięcy za granicą.

Oczywiście po zakończeniu sezonu w NFL Travis będzie mógł czasami do niej dołączyć, ale ludzie na ich orbicie mówią, że zanim zaczną rozmawiać o zaręczynach, zobaczmy, jak poradzą sobie na naprawdę długim dystansie.

Ani Taylor, ani Travis nie byli wcześniej zaręczeni i wygląda na to, że to się nie zmieni w najbliższej przyszłości.
READ  „The Midnight Club” Netflixa bije rekord strachu przed skokiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *