Zasady dotyczące nadgodzin w NFL zostały przeanalizowane po tym, jak liderzy wyeliminowali rachunki w grze Wild playoff

ten Liderzy miasta Kansas„Ekscytująca porażka w godzinach nadliczbowych” Rachunki bawole Niedziela sprawiła, że ​​fani NFL chcieli zmienić zasady na następny sezon i nie tylko.

Piłka nożna została po raz pierwszy przekazana wodzom poprzez rzut monetą. Zasady dotyczące dogrywek stanowią, że jeśli drużyna posiadająca posiadane przedmioty jako pierwsza osiągnie przyłożenie, jest zwycięzcą. Patrick Mahomes Znaleziony Travis Gells Do zwycięskiego przyłożenia, rachunków i Josh Allen Piłka nie jest dostępna.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o grach na FOXNEWS.COM

Kansas City Chiefs rozgrywający Patrick Mahoms, niedziela, styczeń. 23, 2022, w Kansas City w stanie Missouri, świętując z fanami, którzy opuszczają boisko po meczu NFL play-off rundy dywizji przeciwko Buffalo Pills. Zdobywcy pierwszego miejsca wygrali 42-36 w dogrywce.
(Zdjęcie AP / Colin E. Braille)

Fani NFL obserwujący mecz domagali się zmiany losu w mediach społecznościowych, zwłaszcza że Allen miał cztery podania przyziemienia, które zostały odrzucone z powodu zasad dotyczących nadgodzin.

Gdyby Kansas City kopnął cel z pola, Buffalo wycofałby piłkę, aby spróbować wyrównać grę lub uderzyć przyłożenie do zwycięstwa.

Rachunki i szefowie nacisnęli ostatnie dwie minuty rozkazu.

Po pierwsze, Alan znalazł Gabriela Davisa na 27 jardów podania przyziemienia i zakończył dwupunktową konwersję 29-26 z 1:54 pozostałym w grze. Najwyższy czas na Mahomes i Chiefs.

Mahomes znalazł środek Dyrek Hill i szybko przedostał się do ostatniej strefy, gdzie na znak pokoju zapewnił ochronę rachunków w drodze do wyniku. Podanie przy przyziemieniu z 64 jardów ponownie podwyższyło prowadzenie do 33-26.

Allen nie skończył.

Liderzy Epic Playoff Game Outlaw Bills spotkają się z Bangladeszem w AFC Championship

Poprowadził sześciomeczową jazdę na 75 jardów w 49 sekund i ponownie dał bawołowi prowadzenie. Znalazł Davisa otwartego w ostatniej strefie na przyłożenie z 19 jardów. Gdy pozostało 13 sekund do końca, rachunki wzrosły do ​​36-33.

READ  Jermel Charlotte powstrzymuje Briana Costano przed zostanie niezaprzeczalnym mistrzem juniorów wagi średniej

Mimo to nadszedł czas na Mahomów.

W niedzielę, 23 stycznia, Buffalo Pills świętował z białym odbiornikiem Gabrielem Davisem (13) i kolegą z drużyny Stephenem Dicksem (14) po zdobyciu podania z przyziemienia na 19 jardów w drugiej połowie meczu NFL Divisional-Round Playoff Football przeciwko Kansas City Szefowie.  2022, w Kansas City w stanie Missouri.

W niedzielę, 23 stycznia, Buffalo Pills świętował z białym odbiornikiem Gabrielem Davisem (13) i kolegą z drużyny Stephenem Dicksem (14) po zdobyciu podania z przyziemienia na 19 jardów w drugiej połowie meczu NFL Divisional-Round Playoff Football przeciwko Kansas City Szefowie. 2022, w Kansas City w stanie Missouri.
(Zdjęcie AP / Ed Jurka)

Harrison widział Hilla i Kellsa, którzy chcieli dać Butkerowi szansę na wyrównanie meczu. Butker wysłał grę na dogrywkę na 49-metrowym boisku.

Mahoms zakończył 33-na-44 z 378 jardów mijania i trzema podaniami przyziemienia. Miał przyłożenie do Hill, Gells i Byron Pringle.

Allen ukończył 329 jardów podania z czterema podaniami przyziemienia. Każde z jego przyziemienia trafiło do Davisa, który zakończył ośmioma chwytami na 201 jardów.

niedziela, styczeń.  23, 2022, W Kansas City w stanie Missouri kibice oglądają mecz piłki nożnej NFL Divisional-Round pomiędzy Kansas City Chiefs i Buffalo Bills z trybuny podczas dogrywki.  Szefowie wygrali 42-36.

niedziela, styczeń. 23, 2022, W Kansas City w stanie Missouri kibice oglądają mecz piłki nożnej NFL Divisional-Round pomiędzy Kansas City Chiefs i Buffalo Bills z trybuny podczas dogrywki. Szefowie wygrali 42-36.
(Zdjęcie AP / Charlie Riedel)

Bawół traci spojrzenie na Super Bowl na ręce liderów drugi sezon z rzędu.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Interesujące będzie sprawdzenie, czy zasady dotyczące nadgodzin są przestrzegane lub aktualizowane w czasie wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *