Zniknięcie Juliana Sandsa – Aktualizacja: Biuro szeryfa przedstawia aktualne informacje na temat poszukiwań zaginionego aktora

Julian Sands: Kim jest zaginiony brytyjski aktor z Hollywood w Kalifornii?

Władze Kalifornii twierdzą, że poszukiwania Juliana Sandsa będą kontynuowane wyłącznie drogą powietrzną.

Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino wydał aktualizację W środę wieczorem czasu amerykańskiego ogłoszono, że helikoptery nadal przeszukują góry San Gabriel w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów zaginionego brytyjskiego aktora.

Biuro szeryfa poinformowało, że do pomocy w poszukiwaniach sprowadzono siły powietrzne California Highway Patrol Division, używając urządzenia, które może wykryć materiały odblaskowe, aw niektórych przypadkach karty kredytowe.

Tymczasem Julian Sands Brat Nicka tak powiedział In My Heart wie, że jego brat już nie żyje, ponieważ poszukiwania zaginionego brytyjskiego aktora zbliżają się do drugiego tygodnia.

Komentując swoją lokalną gazetę z Yorkshire, Nick powiedział: Craven Herald.

Sand zaginął 13 stycznia, co skłoniło biuro szeryfa San Bernardino do podjęcia poważnych działań poszukiwawczych i ratunkowych.

Wtorek, Oficjalne oświadczenie Z biura burmistrza powiedział, że nowe poszukiwania piasków na wyższych terenach nadal nie są możliwe z powodu złych warunków.

zeszły tydzień, Rodzina Sandsa opublikowała ostatnie znane zdjęcia, na których wspinał się po górachMówi Niezależny: „Tak lubi być widziany, robi to, co kocha najbardziej – bohaterski alpinista.”

1674714217

PODSUMOWANIE: Naziemne poszukiwania Julian Sands zostały zawieszone

Policja poinformowała, że ​​poszukiwania zaginionego aktora Juliana Sandsa w górach San Gabriel w Kalifornii są prowadzone wyłącznie drogą powietrzną.

Policja opublikowała zdjęcia helikopterów wciąż używanych do poszukiwań z powietrza i poinformowała, że ​​na pomoc sprowadzono oddział patrolowy California Valley Highway Patrol Squad.

Naukowcy używają instrumentu RECCO – systemu radarowego, który może wykrywać odpowiednie reflektory RECCO, które alpiniści noszą na swoich ubraniach i plecakach, a także inne odblaskowe powierzchnie, takie jak elektronika, a czasem nawet karty kredytowe.

„mamy nadzieję [California Highway Patrol] Partnerzy, funkcjonariusze Hertzell & Calcutt, mogą zidentyfikować obszar, na którym możemy skoncentrować nasze wysiłki poszukiwawcze, i podziękować im za pomoc” – czytamy w najnowszym komunikacie policji, dodając, że „dodatkowe informacje zostaną ujawnione, gdy tylko będą dostępne”.

65-letni Sands wędrował w rejonie Baldy Bowl w górach San Gabriel na północ od Los Angeles, kiedy zaginął 13 stycznia. Od tamtej pory nie słyszano o nim.

Adam Withal26 stycznia 2023 06:23

1674711056

Francis Fisher Aktywnie wysyłaj modlitwy

Tytaniczny Star Fisher podzieliła się swoimi modlitwami w odpowiedzi na aktualizację tweeta szeryfa hrabstwa San Bernardino w środę (25 stycznia).

„Proszę, módlcie się za Juliana” – napisał aktor w odpowiedzi na wiadomość, że poszukiwania piasku będą kontynuowane wyłącznie drogą powietrzną.

Toma Murraya26 stycznia 2023 05:30

1674707456

Technologia wykrywania kart kredytowych używana w wyszukiwaniu Sands

W aktualizacji opublikowanej w środę (25 stycznia) władze poinformowały, że używają urządzenia Recco do śledzenia piasku.

„Technologia Recco może wykrywać materiały odblaskowe Recco, elektronikę i, w niektórych przypadkach, karty kredytowe” – powiedzieli.

Toma Murraya26 stycznia 2023 04:30

1674703842

Kim jest Julian Sands?

Julian Sands: Kim jest zaginiony brytyjski aktor z Hollywood w Kalifornii?

Toma Murraya26 stycznia 2023 03:30

1674700256

Toma Murraya26 stycznia 2023 02:30

1674696642

Jak długo będą trwały poszukiwania?

Władze USA powiedziały wcześniej, że „nie ma sztywnego terminu” na odwołanie poszukiwań Juliana Sandsa.

Dziś (25 stycznia) mija dwunasty dzień od zniknięcia piasków.

Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino powiedział, że incydent jest nadal klasyfikowany jako operacja poszukiwawczo-ratownicza.

„Zaplanujemy kolejne poszukiwania naziemne, gdy pogoda się poprawi i będzie to bezpieczne dla naszych załóg naziemnych” – powiedział rzecznik ministerstwa.

Toma Murraya26 stycznia 2023 01:30

1674693042

Kalendarium zniknięcia Juliana Sandsa

Oto szybka zaktualizowana aktualizacja:

Rozkręcają się operacje mające na celu odnalezienie aktora Juliana Sandsa, gdy agencje federalne dołączają do poszukiwań (Ian West/Penn)

(archiwum PA)

Wszystko, co trzeba wiedzieć, ponieważ zespół poszukiwawczo-ratowniczy kontynuuje poszukiwania brytyjskiego aktora

Ingę Barkelle26 stycznia 2023 00:30

1674691217

Poszukiwania Julian Sands trwają wyłącznie drogą powietrzną

Helikoptery kontynuują poszukiwania gór San Gabriel w Kalifornii Zaginiony aktor Julian SandsWładze twierdzą jednak, że nowe poszukiwania naziemne na wyższych obszarach nie są możliwe z powodu złych warunków.

Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino wydał aktualizację W środę wieczorem amerykański czas poinformował, że poszukiwania będą kontynuowane drogą powietrzną, ponieważ poszukiwania piasku zbliżają się do drugiego tygodnia.

Biuro szeryfa poinformowało, że do pomocy w poszukiwaniach została sprowadzona Dywizja Operacji Powietrznych Kalifornijskiego Patrolu Autostradowego z urządzeniem, które może wykrywać materiały odblaskowe, aw niektórych przypadkach karty kredytowe.

Bevana Hurleya26 stycznia 2023 00:00

1674689653

Biuro szeryfa mówi, że poszukiwania Juliana Sandsa trwają tylko drogą powietrzną

W środowej aktualizacji biuro policji w San Bernardino poinformowało, że poszukiwania Juliana Sandsa będą kontynuowane wyłącznie drogą powietrzną.

Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino wydał aktualizację W środę wieczorem amerykański czas poinformował, że poszukiwania będą kontynuowane drogą powietrzną, ponieważ poszukiwania piasku zbliżają się do drugiego tygodnia.

California Highway Patrol Air Ops została sprowadzona do pomocy w poszukiwaniach z urządzeniem, które może wykryć materiały odblaskowe, aw niektórych przypadkach karty kredytowe.

Biuro burmistrza powiedziało, że ma nadzieję, że uda mu się „zidentyfikować obszar, na którym możemy skoncentrować nasze poszukiwania”.

Bevana Hurleya25 stycznia 2023 23:34

1674689442

Fani ponownie udostępnili wcześniejsze klipy Juliana Sandsa

Ponieważ poszukiwania brytyjskiego aktora trwają, wielu fanów podzieliło się swoimi ulubionymi scenami Sands z jego poprzednich projektów. Cieszyć się!

Ingę Barkelle25 stycznia 2023 23:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *