Źródła – Brown zabierze na trening weterynarza QB Joe Flacco

Jake’a TrotteraPisarz pracowniczy ESPN17 listopada 2023 r. o godz. 09:02 czasu wschodniego2 minuty czytania

McAfee wyjaśnia, co Dorian Thompson-Robinson musi zrobić dla Brownów

Pat McAfee i jego sztab rozważają, czy Doriana Thompsona-Robinsona nie zastąpi Browns.

Berea, Ohio – Źródła ESPN podają, że Cleveland Browns zatrudnią na treningu rozgrywającego, zwycięzcę Super Bowl, Joe Flacco.

Browns chcą pozyskać trzeciego rozgrywającego, w skład którego wchodzi Deshaun Watson, który z powodu złamania barku będzie pauzował na sezon. Źródła podają, że Flacco to jedyny pomocnik, którego zespół sprowadzi w tej chwili.

Cleveland w niedzielę zagra debiutanta Doriana Thompsona-Robinsona przeciwko Pittsburgh Steelers. W składzie Brownsów znajduje się także PJ Walker. Walker poprowadził Cleveland do powrotu do zwycięstw na początku tego roku przeciwko San Francisco 49ers i Indianapolis Colts, podczas gdy Watson zmagał się z inną kontuzją barku.

Flacco w swojej karierze rzucił 42 320 jardów i 232 przyłożenia. Wygrał Super Bowl w 2013 roku, grając z Baltimore Ravens i został mianowany MVP Super Bowl.

Flacco (38 l.) ostatnio zaczął grać dla New York Jets w sezonie 2022 i poprowadził Jets do nieprawdopodobnego powrotu w czwartej kwarcie w drugim tygodniu tego roku w Cleveland. W tym meczu Flacco rzucił cztery podania po przyłożeniu, w tym zwycięskie podanie do Garretta Wilsona na 22 sekundy przed końcem.

READ  Brett Weasley, młodzi giganci rozpalają ofensywę w wygranym meczu z Brewers