Źródła podają, że gwiazda Cowboys, CB Trevon Diggs, cierpi na zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL).

Todda ArcheraPisarz pracowniczy ESPN21 września 2023, 15:56 ET3 minuty czytania

RC: Kontuzja Trevona Diggsa to ogromna strata dla Cowboys

Ryan Clark odpowiada na wiadomość, że biegacz Cowboys Trevon Diggs opuścił trening o kulach po kontuzji kolana.

FRISCO, Teksas — Źródła podały Adamowi Schefterowi z ESPN, obrońca Dallas Cowboys, Trevon Diggs, ma rozdarty więzadło krzyżowe krzyżowe w lewym kolanie.

Źródła ESPN podają, że Diggs doznał kontuzji podczas czwartkowych treningów 1 na 1 i przez chwilę widziano go o kulach w klubie The Star.

„Niektórzy z was widzieli, jak schodził z boiska, więc módlcie się za niego” – powiedział rozgrywający Cowboys Dak Prescott. – To proste.

Diggs podczas obozu przygotowawczego podpisał przedłużenie kontraktu z drużyną Cowboys o pięć lat za 97 milionów dolarów – umowa obejmuje premię za podpisanie kontraktu w wysokości 21,25 miliona dolarów i gwarancję w wysokości 42,3 miliona dolarów. Po opuszczeniu czterech meczów w 2020 roku z powodu kontuzji stopy Diggs opuścił tylko jeden mecz w ciągu ostatnich dwóch lat.

W pierwszych dwóch meczach sezonu Diggs, który przez ostatnie dwa lata występował w Pro Bowl, miał f faul, przechwycił podanie i trzy razy przerwał podanie, a jednocześnie miał sześć odbiorów, co plasowało go na pierwszym miejscu w końcówce. Obrona w jardach i punktach na mecz.

Jeśli Diggs opuści mecze, Cowboys mogą przenieść Darrona Planta do zewnętrznego obrońcy naprzeciw Stephena Gilmore’a, a miejsce na boisku zajmie Jordan Lewis. W zeszłym tygodniu Lewis rozegrał swój pierwszy mecz od czasu, gdy w październiku zeszłego roku doznał poważnej kontuzji stopy i rozegrał 10 meczów akcji. Plant poprowadził Cowboys z pięcioma przechwytami w zeszłym sezonie, a także oddał przechwyt w zamian za przyłożenie w otwierającym sezon zwycięstwie nad New York Giants.

The Cowboys mają byłego picka w pierwszej rundzie Noaha Ikpinohane z Miami Dolphins, zakupionego na początku miesiąca w ramach wymiany, oraz debiutanta Erica Scotta na pozycji obrońcy rogu. Nahshon Wright znajduje się w rezerwie z powodu kontuzji kostki i może wrócić w 5. tygodniu.

READ  Pięć kluczowych punktów w kluczowych wyborach w Turcji | Wieści z wyborów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *