Zrzuty ekranu GTA 5 na PS5 przywracają Los Santos do życia

Po rozczarowaniu Trylogia GTA W zeszłym roku można śmiało powiedzieć Nie ma wątpliwości Celując w – Celując w GTA 5 nadchodzący remaster. Nie widzieliśmy zbyt wiele reedycji PlayStation 5 — w rzeczywistości Zeszłoroczny klip ujawniający został bardzo skrytykowany Kiedy był nadawany podczas Playstation Pokaż. Te nowe strzały Po raz pierwszy wraz z nowymi informacjami o porcieWygląda jednak bardzo czysto.

Dostajemy kilka szerokokątnych ujęć Los Santos w dzień i w nocy, trochę kinowych materiałów z rozgrywki z trybu online oraz spojrzenie na trio bohaterów tej historii – Trevor, Michael i Franklin z pewnością wyglądają świeżo. wersja będzie Trzy tryby graficzne po uruchomieniu, który łączy 60 klatek na sekundę z ray tracingiem, co jest mile widziane. czy to będzie Bezpłatna aktualizacja z PS4 do PS5? Nie wiemy.

Minęło dużo czasu, odkąd Rockstar dotknął GTA 5, a my już nie możemy się doczekać ponownego wydania. Plakat nigdy nie aktualizował tytułu PS4 Pro, więc jeśli grasz w grę na PS5 dzięki wstecznej kompatybilności, będziesz musiał znosić obrazy 1080p zablokowane przy 30 klatkach na sekundę. To najkrótszy czas ładowania, jaki mamy naprawdę Nie mogę się doczekać – mam nadzieję, że telefon do niego nie zajmie dwóch minut GTA Online Nie więcej.

READ  Aplikacja Google Home zaczyna udostępniać pełne sterowanie telewizorem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *