Zwiastun przebudzenia odnosi się do PS4 i PS5 • Eurogamer.net

Aktualizacja: „Ogłoszone przez nieoficjalne konto” — mówi SNK.

Aktualizacja 14.02.22: Wydawca SNK powiedział, że konto The Metal Gear Slug: Awakening na Twitterze, które wyjaśniało poniższe wiadomości dotyczące PS4 i PS5, było fałszywe.

Wiadomość została ogłoszona przez „nieautoryzowane” konto na Twitterze i szeroko rozpowszechniona. „Proszę uważaj na to, co czytasz w Internecie” – napisał dziś SNK.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Oryginalna historia 13.02.22: Metal Slug: Awakening jest już w drodze na konsole PlayStation.

Ujawniono go w tweecie z ciężkim zamkiem, opublikowanym dzisiaj, nie ma żadnych dalszych szczegółów na temat tego, kiedy gra – wcześniej znana jako Metal Slug: J i pierwotnie miała trafić tylko na urządzenia mobilne – zostanie wydana, ale zapraszamy do „ Czekajcie na szczegóły, drodzy liderzy.”

Ogłoszenie pojawiło się po testach beta mobilnej wersji gry, które odbyły się w zeszłym miesiącu, chociaż w tamtym czasie było to ograniczone do użytkowników WeChat i QQ. Równie entuzjastyczny tweet na tym samym koncie informuje, że gra mobilna zostanie wydana „wkrótce”, ale nie potwierdza, kiedy dokładnie może to nastąpić.

W tej chwili nie ma słowa o tym, czy rozszerzenie rozgałęzia się na inne konsole lub urządzenia.

Oto krótki fragment gry kolorów w akcji (dzięki, TSA):

Sześć miesięcy temu ogłosili Dotemu i Leikir Studio Taktyka Metal Slug, sieciowa taktyczna gra wojenna na PC przez Steam. Niestety gra nie zabezpieczyła jeszcze daty premiery.

READ  Ferrari wypuszcza na ulice ledwo dostępnego SF90 XX, który jest już wyprzedany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *