5 gier retro, o których nie wiedziałeś, że możesz grać za darmo

zrzut ekranu: światy 3D

W dolnych momentach długiej, męczącej rozgrywki mario impreza 2 Gra W ten weekend – moi przyjaciele dostają ze sobą wywrotkę pełną gier NES i Super NES Członkostwo Nintendo Switch Online— Zaczynam się zastanawiać, jakie inne gry retro można pobrać tylko z oficjalnych witryn wydawców.

Rozumiem przez to Microsoft Store dla gier kompatybilnych z Xbox, Nintendo Store dla Switcha itp. W rzeczywistości istnieje kilka ukrytych gratisów i być może nie zdawałeś sobie sprawy, że te pięć gier jest na wyciągnięcie ręki. Więc powieś kapelusz, partnerze. Długa noc dobiegła końca. Czytaj dalej i sprawdź pięć starych gier, które możesz pobrać już teraz za darmo.


1943: Bitwa o Midway

W 1987 roku japoński deweloper Capcom uliczny wojownikI Mega człowiekoraz, między innymi, gry zręcznościowe, vert shoot ’em up 1943: Bitwa o Midway. To była nieco niepokojąca kontynuacja dla Capcom Strzelec też jest niepokojący 1942wydany w 1984 roku. Obie gry, co dziwne, koncentrują się na samolotach armii amerykańskiej zestrzeliwujących japońskie floty podczas II wojny światowej.

Ale jeśli często nie analizujesz obecności wojny w grach i nie obchodzi cię, dlaczego firma zdecydowała się zabić żołnierzy własnego kraju, aby odwołać się do Amerykanów, to cóż, 1943: Bitwa o Midway To całkiem fajne.

To proste – spraw, by samoloty zła eksplodowały! – ale jego kolory są żywe, jego muzyka jest dynamiczna, a powtarzające się zdjęcia wprawią cię w taki zachwyt, że natychmiast zapomnisz o fabule każdego antywojennego filmu dokumentalnego, jaki kiedykolwiek widziałeś. Jest dostępny bezpłatnie po pobraniu Stadion Capcom Arcade na PlayStation lub Switch, a możesz dodać jeszcze cztery 19XX Gry za 2 dolary za sztukę.

Download from the Sklep PlayStation albo Sklep Nintendo.


pac człowieku

Pac-Man Fortune w kształcie ciasteczka zaczął przedzierać się przez pełen duchów labirynt w latach 80., a wydawca Bandai Namco wciąż próbuje zaspokoić jego niekończący się głód w często aktualizowanej mobilnej wersji fenomenu gier arkadowych.

Ta wersja zawiera tradycyjne pac człowieku Labirynt prawdopodobnie połączyłby się z arkadą – ciemnoniebieska mapa usiana jadalnymi kropkami i owocami z punktami bonusowymi – wraz z dodatkowymi labiryntami trybu fabularnego, wydarzeniami tematycznymi trybu przygodowego i tabelą wyników w trybie turniejowym. Wyślij do narzekających duchów dźwięki i pobierz je na swoje urządzenie Apple lub Android.

Pobierz z Apple sklep z aplikacjami lub aplikacje Google.


Klasyczny dźwięk jeża

Platformówka typu side-scrolling z 1991 roku Sega Genesis Jeż Sonic Zyskuje drugie życie na urządzeniach mobilnych, zachowując w większości swój pierwotny wygląd — przycięte fale i drzewa, kępki trawy i śliskie plamy ziemi wyznaczające ścieżkę do pokonania złego Dr. Robotnika.

Ta zaktualizowana wersja zawiera zremasterowaną wersję oryginału, błyszczącą klasyczną ścieżkę dźwiękową z Dreams Come True, i jest kompatybilna z konsolami Xbox. Możesz grać na urządzeniach Apple i Android.

Pobierz z Apple sklep z aplikacjami lub aplikacje Google.


Pinball FX2

Opublikowano Microsoft Studios Pinball FX2 W 2010 roku nie wymyślono na nowo żadnych kół, ale zapewniono potężne wrażenia z gry w wirtualnego pinballa dzięki stołom tematycznym (wodnisty Sekrety głębia Weź Las Vegas w Rzymieitp.). Klikające klawisze nie wydają się ani nie wyglądają tak szybko, jak w prawdziwym pinballu, ale z drugiej strony zazwyczaj nie można nimi bezpiecznie grać na kanapie. możesz zagrać Pinball FX2 na Xbox i pobierz bezpłatne wersje próbne dodatkowych plansz tematycznych tak jak Gwiezdne Wojny I Obcy kontra pinballtakże.

Pobierz z pliku Sklep Microsoftu.


Klasyka wojownika cienia

Były ochroniarz Zilla Enterprises, Lo Wang, budzi się w strzelance FPS z 1997 roku Wojownik Cienia: orzęski złe. Dowiaduje się tego po tym, jak jego żądny władzy były szef wysyła za nim dużą liczbę demonów jako karę za rzucenie palenia, na co odpowiada, strzelając im w twarz, gdy biegnie przez Japonię.

dobrze dla niego. Mimo to Lo Wang jest bez wątpienia Rasistowskie komiksy, z rozbudowanymi liniami dialogowymi wygłaszanymi w nieodpowiednim tonie. I chociaż gra została zbudowana na tym samym silniku tak jak Duke Nukem 3DWspółcześni widzowie mogą zamiast tego zauważyć, jak prosta jest grafika według współczesnych standardów. Daleko mu do doskonałości.

Ale jak w książęI Wojownik CieniaTa dynamiczna strzelanka nie ustępuje, a obsesja twórcy 3D Realms na punkcie wypełniania każdego centymetra kwadratowego sekretnymi pokojami i Nieoczekiwane (czasami surowe) odniesienia Zapewnia zdrową podróż z powrotem do dziwnych początków strzelanek pierwszoosobowych.

Pobrane z parowy.


Jakie inne oficjalne gratisy znalazłeś w swoich kwaterach w sklepach z aplikacjami Switch, PlayStation i Xbox? Powiedz mi, co uważasz za najlepsze w komentarzach.

READ  Assassin's Creed Maker Ubisoft przykuwa uwagę private equity

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *