Koordynator ofensywy Chargers, Joe Lombardi: 6 kandydatów na jego miejsce

the ładowarki Koordynator ofensywy Joe Lombardi został zwolniony i przekazując koordynatora gry / trenera lekarzy Shane’a Daya we wtorek po dwóch sezonach.

Główny trener Brandon Staley, który powraca w 2023 roku, będzie teraz szukał nowego rdzenia trenerskiego wokół 24-letniego rozgrywającego. Justyna Herberta.

Herbert po raz pierwszy wystąpił w play-offach w tym sezonie, ale wśród wielu kontuzji ofensywa jako całość została w tyle. The Chargers zajmują 4. miejsce w ofensywnych rankingach DVOA Football Outsiders w 2021 r. W tym roku zajmują 19. miejsce. Przyczyną były kontuzje. Podobnie jak brak szybkości i głębi w odbiorniku. Ale plan Lombardiego i wezwanie do gry uległy stagnacji. Chargers nie byli w stanie skutecznie prowadzić piłki przez cały sezon i to był główny problem w epickiej 27-punktowej przewadze zespołu nad Bulls. Jaguar w play-offach w weekend.

Głębiej

„Zadławiliśmy się”: Ładowacze oszołomieni po historycznym powrocie Jaguara

Chargers przebiegli zaledwie 7 jardów w siedmiu zaprojektowanych atakach w meczu, którego potrzebowali, aby przejąć linię wznowienia i zakończyć grę na ziemi. Ten występ, bardziej niż cokolwiek innego, doprowadził do tych strzelanin. Herbert, który przez cały sezon miał do czynienia ze złamaną łąkotką żebrową, zakończył 2022 rok z najniższymi w karierze przyłożeniami i jardami na próbę.

Staley musi poprawić się po tym ataku i musi znaleźć koordynatora, który może uwolnić pełny potencjał Herberta.

Fotografowanie dnia jest nieco zaskakujące, ponieważ ma on bardzo bliskie relacje z Herbertem. Wydaje się to jednak niezbędnym krokiem, aby przyciągnąć najlepszych kandydatów na koordynatorów ofensywy, którzy prawdopodobnie będą chcieli sprowadzić własny personel.

Oto sześciu potencjalnych kandydatów do zastąpienia Lombardiego.

Mike Lafleur, były Samoloty OC

LaFleur rozstał się z Jets na początku tego miesiąca, aby wykorzystać inne możliwości. sportowiecJordana Rodrigue’a Wspomniałem o weekendzie że LaFleur to „jedyna nazwa, na którą warto zwrócić uwagę”. barany Stanowisko koordynatora ataku otwarte. NFL Network donosi, że LaFleur ma dołączyć do zespołu Seana McVaya. Ale otwarcie dla Chargers byłoby szansą na zagranie LaFleura, młodszego brata Pakowacze trener Matt LaFleur. Mike Lafleur trenował pod okiem Kyle’a Shanahana od 2015 do 2020 roku, najpierw z jastrząb wtedy z 49ers.

READ  Kenijski kolarz Solomon Kanganji ginie podczas wyścigu w Vermont

Nathaniel Hackett, były Dziki koń Trener

Kariera Hacketta w Denver nieoficjalnie dobiegła końca. I atak Broncos z Russella WilsonaTo była straszna katastrofa. Ale Hackett ma doświadczenie w grze z trzech sezonów jako koordynator ofensywy dla Jaguarów w latach 2016-2018. Przekształcił jednostkę kierowaną przez Blake’a Bortlesa w funkcjonalną ofensywę. Wydawał się nieprzygotowany na szansę na trening głowy, ale Chargers mogli dobrze pasować. Hackett trenował przez trzy sezony pod okiem Matta Lafleura w Green Bay od 2019 do 2021 roku.

Thomas Brown, asystent trenera Rams / trener TE

McVay oczywiście zaciął zęby jako trener młodzieży, pracując z Mikiem Shanahanem z Waszyngtonu na początku lat 2010. Kyle Shanahan był koordynatorem ofensywy. Matt LaFleur był trenerem rozgrywających. McVay był twardym trenerem. delfiny Główny trener Mike McDaniel był trenerem szerokich odbiorników. To jest drzewo, które prawdopodobnie podniósłby Staley. Brown służył pod McVayem przez trzy sezony – najpierw jako trener biegaczy w 2020 roku, dodając tytuł asystenta głównego trenera podczas biegu Super Bowl w 2021 roku, a następnie przeszedł z biegania z powrotem do ciasnych zakończeń w zeszłym sezonie. Chargers muszą zintensyfikować swoją grę biegową. Będzie to priorytetem podczas prowadzenia tych badań. Brązowy był NFL Biegacz był zaangażowany w grę biegową na każdym etapie swojej kariery trenerskiej, zarówno na studiach, jak i zawodowcach.


Thomas Brown jest kandydatem, który może pomóc Chargers ulepszyć bieg. (Kirby Lee / USA Today)

Dan Beecher, Bengale trener QBS

Pitcher spędził ostatnie siedem sezonów jako trener Bengals, w tym ostatnie cztery w sztabie Zacka Taylora. Był asystentem trenera rozgrywających w 2019 roku, zanim awansował na trenera rozgrywających w 2020 roku. Joe Burrowsezon juniorów. Taylor spędził dwa sezony jako trener pod okiem McVaya, w tym jeden sezon jako trener rozgrywających w 2018 roku, zanim Bengals zatrudnili go jako głównego trenera.

READ  Astros dzielnie pokonują White Sox i obejmują prowadzenie w serii

Zach Robinson, koordynator podań Rams/trener QBs

Robinson grał przez cztery sezony w NFL jako rozgrywający od 2010 do 2013 roku, zanim dołączył do sztabu McVaya jako asystent trenera w 2019 roku. Był asystentem trenera odbiorników w 2020 roku, po czym wrócił do asystenta trenera rozgrywających w 2021 roku i awansował na trenera asyst. Koordynator gry i trener rozgrywający w zeszłym sezonie.

Frank Reich, eks źrebaki Trener

Reich, który został zwolniony przez Colts w połowie sezonu, przechodzi już rozmowy kwalifikacyjne. Podobno udzielał wywiadów m.in lamparty Otwarcie w zeszłym tygodniu. Ale uwzględnimy go tutaj na wypadek, gdyby nie znalazł miejsca na stanowisko głównego trenera i nadal szukał gry w 2023 roku. Reich spędził trzy sezony w Chargers Mike’a McCoya od 2013 do 2015 roku, najpierw jako trener linebackers, a następnie jako koordynator ofensywy przez dwa sezony. Jest więc tam pewna wiedza regulacyjna.

(Górne zdjęcie autorstwa Joe Lombardi: Kyle Terada/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *