Aishwarya Rai Bachchan o doświadczeniu Aaradhyi w Cannes: „Ona zna tu wszystkich”

Aishwarya z Aaradhyą. (uprzejmość: ekstremista)

Nowe Delhi:

Aishwarya Rai Bachchan, która przebywa na Riwierze Francuskiej z okazji 76y Festiwal Filmowy w Cannes, otworzyła o posiłkach jej córki Aradii z prestiżowej imprezy. Aradia od kilku lat towarzyszy aktorce w Cannes, a teraz doświadczenie „festiwalu filmowego” stało się jej „znane”. W rozmowie z Anupamą Choprą z Film Companion, Aishwarya została zapytana, co jej córka „zabiera ze swojego doświadczenia” na słynnym festiwalu filmowym. Aktorka odpowiedziała: Czy to nie jest pytanie, na które musisz odpowiedzieć? I roześmiała się, po czym kontynuowała: „Myślę, że w pewnym momencie jej życia tak się stanie. I wtedy dowiemy się, co tak naprawdę bierze. Naprawdę chodzi o bycie razem, jest jej to znajome, zna wszystkich tutaj, tak naprawdę chodzi o ponowne spotkanie z przyjaciółmi, powrót do siebie.” Cannes, to dla niej znajome doświadczenie.

Według aktorki Aaradia jest taka jak ona – „ludzi ludu” – iz tego powodu uwielbia być na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie cieszy się teatralnością i żywiołowością.

„Ona (spin-off) jest bardzo podobna do mnie w tym sensie, że jesteśmy ludźmi. Zaczyna się od tego. Uwielbia sztukę, uwielbia atmosferę. Jestem pewien, że zdaje sobie sprawę, że to naprawdę jest festiwal filmowy. Naprawdę chodzi o świat kina. Wspaniale jest widzieć, że nasze dzieci tam są. Z szacunku i uznania dla tej niesamowitej pracy filmowej, którą jestem pewien, że jest przytłoczona (w Aaradhya)” – dodała Aishwarya Rai Bachchan.

Aishwarya Rai Bachchan błyszczy na Festiwalu Filmowym w Cannes od 2002 roku. Jej debiut na czerwonym dywanie miał miejsce w sari Nita Lola, a następnie przez lata w szeregu strojów z Indo-Zachodu. Aktorka i modelka zostały ciepło przyjęte w środę na Lazurowym Wybrzeżu.

Na swoim Instagramie Aishwarya Rai Bachchan zamieściła dotychczas zdjęcia swoich stylizacji z Festiwalu Filmowego w Cannes. Na wywiady wybrała zieloną sukienkę Valentino i srebrną suknię Sophie Couture na czerwony dywan.

READ  Członek BTS Jin rozpoczyna obowiązkową służbę wojskową w armii Korei Południowej

Jeśli chodzi o pracę, Aishwarya Rai Bachchan zdobyła uznanie za rolę w genialnej adaptacji Mani Ratnama. Bunyin Sylvan-2. W filmie wystąpili także Vikram, Trisha, Karthi, Jayam Ravi, Sobhita Dulipala i Aishwarya Lekshmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *