Android 14 QPR3 zostanie udostępniony wraz z czerwcową aktualizacją Pixela

Oprócz funkcji Drop Google udostępnia QPR3 na Androidzie 14 z poprawką zabezpieczeń z czerwca 2024 r. dla najnowszych urządzeń Pixel: 5a, 6, 6 Pro, 6a, 7, 7 Pro, 7a, Tablet, Fold, 8, 8 Pro i 8A.

Jako ostatnia duża aktualizacja Androida 14 przed Androidem 15, QPR3 nie wprowadza żadnych zmian widocznych dla użytkownika. Na przykład sekcja Sugestie w menu Widżety wyświetla teraz ikony aplikacji.

Wprowadzono pewne poprawki w ustawieniach, począwszy od zmiany nazwy „Hasła, klucze dostępu i automatyczne uzupełnianie” na nowe menu Wyświetlacz > Czułość dotyku, w którym znajduje się bieżący tryb ochrony ekranu. W sekcji Dźwięk i wibracje > Wibracje i dotyk dostępny jest nowy przełącznik wibracji klawiatury, który zastępuje preferencję Gboard.

W sekcji Bezpieczeństwo i prywatność > Więcej zabezpieczeń i prywatności znajdziesz opcję „Zezwalaj na rozszerzenia oprogramowania aparatu”: „Włącza domyślną implementację oprogramowania dla zaawansowanych funkcji aparatu, takich jak nagrywanie wideo bez użycia wzroku”.

Jak widać na zdjęciu na okładce, Google zaktualizowało Androida 14 przed Androidem 15 (V).


Rozwiązano 22 problemy bezpieczeństwa w Androidzie 14 Korekta czerwcowa W dniach 2024-06-01 i 18 2024-06-05. Luki w zabezpieczeniach wahają się od wysokich do krytycznych.

Niestandardowy biuletyn Urządzenia Google’a Zawiera listę dodatkowych poprawek bezpieczeństwa.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Wzmocnij wideo Pixel 8 Pro, odblokuj oglądanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *