Android 15 kopiuje projekt One UI regulacji głośności, ale dodaje więcej funkcjonalności

Google kilka godzin temu wypuściło drugą wersję beta Androida 15. Oferuje kilka nowych funkcji i ulepszeń interfejsu użytkownika, z których jeden wydaje się być inspirowany menu regulacji głośności w One UI 6. Jednak oprócz tego, co Samsung oferuje w One UI, Android 15 dodaje funkcje związane z odtwarzaniem multimediów.

Menu regulacji głośności w Androidzie 15 umożliwia przełączanie wyjścia multimedialnego

Jak ujawniono w Raport 9To5GoogleGoogle ulepszyło interfejs regulacji głośności w Androidzie 15. Jego konstrukcja przypomina One UI 6.0, który wyświetla pełne menu po rozwinięciu suwaka regulacji głośności. Z całkowicie rozwiniętego menu umożliwia zmianę głośności alertów, alertów połączeń, głośności połączeń, odtwarzania multimediów i powiadomień.

Zawiera także oddzielny suwak do kontrolowania głośności odtwarzania multimediów na urządzeniu Google Cast (takim jak Google Home lub Google TV). Jedną z funkcji, która nie jest dostępna w One UI, ale jest dostępna w systemie Android 15, jest możliwość zmiany odtwarzania multimediów z jednego urządzenia Google Cast na drugie. Co więcej, ta pełna lista zawiera kolory Material You.

Projekt interfejsu użytkownika One UI 6.0 możesz zobaczyć w szczegółowym filmie poniżej.

To kompletne menu zawiera również przycisk umożliwiający włączenie lub wyłączenie napisów na żywo. Ta funkcja jest już dostępna w menu pełnej regulacji głośności w One UI 6.0. Ten nowy projekt pojawił się w zeszłym miesiącu, ale nie był ostateczny i pojawił się teraz w Androidzie 15 Beta 2. Przełącznik wyjścia multimediów Google Cast może pojawić się w One UI 7.0, który może zadebiutować na telefonach i tabletach Galaxy jeszcze w tym roku.

READ  Sonic przebierał się, a Shadow podekscytował tłum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *