Apple Watch Series 8 z LTE został wyłączony o około połowę

Oficjalnie dzieli nas miesiąc od wiosny. Dla wielu z nas oznacza to, że w końcu będzie na tyle ładna pogoda, że ​​będziemy mogli ćwiczyć na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz nadal uważnie monitorować swoją kondycję i stan zdrowia, będąc z dala od sprzętu do ćwiczeń w pomieszczeniach zamkniętych, zrób to teraz Walmart Kup LTE z obsługą Seria zegarków Apple 8 Za 299,99 USD (200 USD zniżki) w wybranych kolorach z paskiem w małym/średnim rozmiarze.

Flagowe urządzenia do noszenia najnowszej generacji Apple nie różnią się znacząco od nowszego Apple Watch Series 9. Będziesz przegapić funkcję podwójnego dotknięcia Series 9 i Siri na urządzeniu. Nadal jednak będziesz mieć możliwość korzystania z wielu tych samych funkcji zdrowotnych, w tym EKG, śledzenia cyklu miesiączkowego, alertów o nieregularnym biciu serca, wykrywania upadków i połączeń alarmowych. Dodatkowo urządzenie do noszenia ma ten sam duży, zawsze włączony wyświetlacz, co seria 9.

Jeśli masz Kompatybilny koncentrator inteligentnego domuProste wtyczki Meross mogą dodać niezbędną inteligencję do lamp, telewizorów, wentylatorów, ekspresów do kawy i innych gadżetów domowych, dzięki czemu możesz sterować nimi za pomocą smartfona lub głosu za pośrednictwem Amazon Alexa, Google Assistant lub Apple Home. Możesz także dodać różne automatyzacje, od ustawiania harmonogramów oświetlenia po programowanie wentylatora, aby włączał się, gdy zrobi się zbyt gorąco.

Główna różnica między tymi dwoma produktami polega na tym, że wtyczka Matter-ready jest bardziej przyszłościowa i obsługuje szerszą gamę ekosystemów inteligentnego domu. Oferuje również inną konstrukcję, która utrudnia zmieszczenie dwóch w jednym podwójnym gniazdku. Jednak oba są dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz prostych, niedrogich inteligentnych wtyczek, które nie wymagają dodatków, takich jak monitorowanie mocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *