Ascent of Ashes przypomina zasady RimWorld połączone z taktyką X-Com

Deweloper Vivid Storm udostępnił nowy zwiastun prezentujący grę Wzrost popiołuSpotkanie firmowe X-Com Świat obręczy Symulator kolonii w akcji.Wzrost popiołu Jest to gra postapokaliptyczna To stawia gracza odpowiedzialnego za zarządzanie społecznością kolonistów pod ciągłym oblężeniem przez najeźdźców, kosmitów i inne siły. Oznacza to, że gracz musi chronić wszystkich kolonistów znajdujących się pod jego opieką. Co oznacza, że ​​będziesz musiał zbudować osadę, która będzie w stanie utrzymać populację I Odpieraj zewnętrzne zagrożenia. I To Oznacza to, że będziesz musiał również walczyć, wysyłając swoich żołnierzy na wyprawy.

Vivid Storm narodził się z popularności Świat obręczy nowoczesny, Walka została przedłużona, który całkowicie zmienił bitwy w grze. Zamiast procentowego systemu strzelania opartego na statystykach pionków, Combat Extended dodał model strzelania balistycznego, ponownie zbalansował broń i tarcze w grze oraz wprowadził kilka innych zmian w balansie. Wzrost popiołu Posuwa te zmiany dalej i ewoluuje we własną grę.

Wzrost popiołu Wymusi to na graczach dużą ostrożność w walce, która toczy się w czasie rzeczywistym. Możesz zatrzymać się w dowolnym momencie, aby spojrzeć na pole bitwy, które może toczyć się przeciwko niektórym prostym złoczyńcom, takim jak najeźdźcy… lub superinteligentne drapieżniki z kosmosu. Wystarczy jeden lub dwa strzały, aby zastrzelić kolonizatora. wymęczony! Na szczęście wydaje się, że w grze są również elementy relaksujące. Koloniści będą musieli uprawiać własne jedzenie i budować własne koszary.

Zdecydowanie chcę dowiedzieć się więcej o tej grze, która ma zostać wydana jeszcze w tym roku. Wzrost popiołu Jest także gospodarzem Najfajniejsza świnia, jaką kiedykolwiek widziałemktóry nie wydaje się przejmować żadnymi robotami ani najeźdźcami poza swoim małym zielonym polem.

Czytaj więcej

READ  Oferty dnia: dostępne PS5, Mario + Rabbids: Sparks of Hope za 32 USD, LEGO Back to the Future Delorean i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *