Ascent of Ashes przypomina zasady RimWorld połączone z taktyką X-Com

Deweloper Vivid Storm udostępnił nowy zwiastun prezentujący grę Wzrost popiołuSpotkanie firmowe X-Com Świat obręczy Symulator kolonii w akcji.Wzrost popiołu Jest to gra postapokaliptyczna To stawia gracza odpowiedzialnego za zarządzanie społecznością kolonistów pod ciągłym oblężeniem przez najeźdźców, kosmitów i inne siły. Oznacza to, że gracz musi chronić wszystkich kolonistów znajdujących się pod jego opieką. Co oznacza, że ​​będziesz musiał zbudować osadę, która będzie w stanie utrzymać populację I Odpieraj zewnętrzne zagrożenia. I To Oznacza to, że będziesz musiał również walczyć, wysyłając swoich żołnierzy na wyprawy.

Vivid Storm narodził się z popularności Świat obręczy nowoczesny, Walka została przedłużona, który całkowicie zmienił bitwy w grze. Zamiast procentowego systemu strzelania opartego na statystykach pionków, Combat Extended dodał model strzelania balistycznego, ponownie zbalansował broń i tarcze w grze oraz wprowadził kilka innych zmian w balansie. Wzrost popiołu Posuwa te zmiany dalej i ewoluuje we własną grę.

Wzrost popiołu Wymusi to na graczach dużą ostrożność w walce, która toczy się w czasie rzeczywistym. Możesz zatrzymać się w dowolnym momencie, aby spojrzeć na pole bitwy, które może toczyć się przeciwko niektórym prostym złoczyńcom, takim jak najeźdźcy… lub superinteligentne drapieżniki z kosmosu. Wystarczy jeden lub dwa strzały, aby zastrzelić kolonizatora. wymęczony! Na szczęście wydaje się, że w grze są również elementy relaksujące. Koloniści będą musieli uprawiać własne jedzenie i budować własne koszary.

Zdecydowanie chcę dowiedzieć się więcej o tej grze, która ma zostać wydana jeszcze w tym roku. Wzrost popiołu Jest także gospodarzem Najfajniejsza świnia, jaką kiedykolwiek widziałemktóry nie wydaje się przejmować żadnymi robotami ani najeźdźcami poza swoim małym zielonym polem.

Czytaj więcej

READ  Jak przejść do Wymiaru Księżyca w aktualizacji Minecraft na Prima Aprilis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *