BAFTA krytykuje oszusta, który zniszczył nagrodę dla najlepszego filmu dla „Oppenheimera”.

Nagroda BAFTA ostro zareagowała po tym, jak w niedzielny wieczór mężczyzna przebił ostatnią kategorię nagród filmowych.

Mężczyzna, rzekomy oszust w mediach społecznościowych różnorodny Reżyser „Oppenheimera” Christopher Nolan, producenci Emma Thomas i Charles Roven oraz gwiazda Cillian Murphy weszli na scenę po tym, jak Michael J. Fox wybrał zwycięzcę za najlepszy film w kulminacyjnym momencie ceremonii.

Rzecznik BAFTA powiedział: „Wczoraj wieczorem ochrona usunęła dowcipnisia z mediów społecznościowych, po tym jak dołączył do zdobywców ostatniej nagrody na scenie – traktujemy to bardzo poważnie i nie chcemy dawać mu żadnego rozgłosu w formie dalszych komentarzy”. różnorodny.

Zespół Oppenheimera usiadł razem po prawej stronie sceny i wspólnie wspiął się na podium, aby odebrać nagrodę BAFTA Złota Maska. Wtedy dowcipniś w czarnym garniturze pojawił się z drugiej strony tłumu i pobiegł po schodach, aby do nich dołączyć. W tym czasie na scenie byli także gospodarze BAFTA, David Tennant i Fox.

Niewiele osób na widowni, a nawet tych, które oglądały w domu, zdawało się zdawać sobie sprawę, że intruz – który w milczeniu stał pomiędzy Murphym i Ruffinem, gdy Thomas wygłaszał przemówienie z okazji powitania – nie był częścią zespołu. Nikt nie odpowiedział, kiedy do nich dołączył.

Zamieszanie prawdopodobnie wynikało po części z tego, że – szczęśliwie – mężczyzna zaczął wkraczać na scenę, gdy tylko Thomas otrzymał nagrodę od stacji Fox i namawiał resztę obsady „Oppenheimera”, w tym Emily Blunt i Roberta, Downey Jr. — opuścić swoje miejsca i dołączyć do nich. „Gdzie jesteście? Chodźcie wszyscy!” Thomas powiedział dokładnie w momencie pojawienia się dowcipnisia.

Reszta zespołu pozostała jednak na widowni, gdy Thomas wygłosił przemówienie z okazji przyjęcia nagrody. Kiedy skończyła, sala zaczęła klaskać, a mężczyzna zdawał się wkładać mu coś pod pachę i również zaczął klaskać, po czym zeszedł ze sceny wraz z nią, Nolanem, Ruffinem i Murphym.

READ  Legendarne splity z Warner Bros. , będzie teraz współpracować z firmą Sony

BAFTA zauważyła, że ​​w tym czasie został zatrzymany przez ochronę.

Uważa się, że mężczyzna wpłynął na inne ceremonie wręczenia nagród w Wielkiej Brytanii i za granicą, co udokumentował na swoich stronach w mediach społecznościowych.

„Oppenheimer” zgarnął nagrody zeszłego wieczoru, zdobywając siedem nagród, w tym dla najlepszego reżysera dla Nolana i pierwszoplanowej aktorki pierwszoplanowej dla Murphy’ego. Film będzie także walczył o rozdanie Oscarów w przyszłym miesiącu.

Nagrody, które w niedzielny wieczór wyemitowano w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem BBC i iPlayera, z dwugodzinnym opóźnieniem, oglądało średnio 3 miliony widzów, a maksymalna liczba widzów wyniosła 3,8 miliona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *