„Batman leci na wielkie otwarcie” Roberta Pattinsona – Hollywoodzki korespondent

Robert PattinsonS Ordynans Wzrosła do 57 milionów dolarów w piątek Sklep z biletami do kina Na północny weekend zaplanowano 120 milionów dolarów.

Przybycie Warner Bros. i DC Tentpoles nie mogło nadejść tak szybko właścicielom kin po powolnym styczniu i lutym, opartym na Hollywood Tentpoles.

Wyreżyserowane przez Matta Reevesa, Ordynans Bez problemu uzyska drugi najlepszy krajowy początek ery epidemii Spider-Man: Bez drogi do domuZadebiutował w oszałamiającej wartości 260,1 miliona dolarów w połowie grudnia i do tej pory zarobił na całym świecie ponad 1,85 miliarda dolarów.

Ordynans Biorąc pod uwagę, że start trwał prawie trzy godziny i był ciemniejszy, wydawało się to sporym sukcesem Nie ma drogi do domu.

Film PG-13 – inspirowany mężczyznami w wieku od 18 do 34 lat – skupia się na walce Bruce’a Wayne’a z przestępczością we wcześniejszych dniach i jest nieuczciwą galerią postaci Batmana. Paul Dono gra Człowieka-ZagadkęSeryjny morderca ścigany przez Batmana, podczas gdy Zoë Gravitz pojawia się jako Kobieta-Kot, a Colin Farrell jako Pingwin.

Piątkowy ładunek Ordynans w zestawie 21,6 miliona dolarów na czwartkowe zapowiedzi i pokazy fanów W kinach IMAX we wtorki i środy. Podobnie jak inne filmy o superbohaterach, Dentball o wartości 200 milionów dolarów robi znaczący interes na Imax i innych wysokiej klasy ekranach wielkoformatowych.

AMC Entertainment, największa na świecie firma wystawiennicza, wykorzystuje film jako zmienną opcję cenową w Stanach Zjednoczonych i pobiera od 1 do 1,50 USD za bilet. To jest do regularnych pokazów cyfrowych; Opłaty za wyświetlanie mogą być wyższe na ekranach Imax i PLF z obsługą AMC.

Obcy kraj, Ordynans Chociaż został wydany, otwiera się na wielu rynkach Rosja została zniszczona Z powodu inwazji na Ukrainę o godzinie jedenastej. W Chinach ukaże się dopiero 14 marca.

READ  Były członek muzeum atakuje 2 pracowników - NBC New York

Film był wyświetlany w piątek na 74 rynkach, zarabiając 26,5 miliona dolarów dziennie i zarobił początkowo 54 miliony dolarów za granicą. Wielka Brytania rozpoczęła się w piątek imponującą liczbą (6,4 miliona dolarów), o 24 procent wyższą niż jej inny film z DC. Żartowniś.

Ordynans Został dobrze przyjęty przez krytyków i otrzymał od publiczności A-Cinemascore i mocne wyniki końcowe PostTrack. Dobra poczta pantoflowa zadecyduje, czy film przekroczy granicę 120 milionów dolarów za swój krajowy debiut i otrzyma zwrot kasowy.

Według Końca Telegensa, Ordynans Ponad 80 proc. wszystkich sprzedanych w piątek biletów zostało zamówionych, a 22 proc. widzów chciało zobaczyć go w formie premium.

Zaktualizowany o kolekcje międzynarodowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *