Briscoe’s NFL Divisional Round Playoff Picks: Cowboys shock 49ers; Orły, wodzowie i kęsy są przerażające

Co za sposób na otwarcie play-offów NFL w zeszłym tygodniu. To był super weekend z dziką kartą i byłem dobry z tym, co wziąłem. Poszedłem 4-0 z moimi najlepszymi zakładami w ramach podcastu Big Six, poszedłem 4-2 z moimi typami ATS na nasze typy CBS Sports Experts i od razu poszedłem 6-0.

Nie nazywają mnie Playoff Pete.

Więc bierzmy się do roboty i przeżyjmy kolejny dobry tydzień egzaminami. Już słyszę szczekanie psów.

Sobota, 16:30 ET (NBC) | Parowy: FuboTV

Specjalna gra | Szefowie Kansas City kontra Jaguary z Jacksonville

Chiefs pokonali Jaguars 27-17 w listopadzie, ale to była inna drużyna z Jacksonville i gra nie była tak wyrównana, jak wynik. Ta drużyna z Jacksonville miała problemy w ataku, ale nie ta. Głowy będą prawdziwym problemem dla obrony Jacksonville, która czasami walczyła z podaniem. Jax nie rzucają się tak dobrze na przechodniów, co jest dużą zaletą Patricka Mahomesa. Jacksonville nie miał worka w pierwszym spotkaniu. To zawsze był problem z Mahome. Przy dobrej grze Trevora Lawrence’a widzę, jak Jaguary zdobywają punkty przeciwko obronie Chiefs. Ale nie widzę, żeby ofensywa Jaguarów zwalniała. Poszukaj Mahomesa, aby wystawił kilka dużych liczb, z którymi Jaguary nie mogą się równać. Chiefs toczą grę o tytuł AFC.

Wybór: Wodzowie 34, Jaguary 28

Sobota, 20:15 ET (Fox) | Parowy: FuboTV

Specjalna gra | Philadelphia Eagles kontra New York Giants

Giants imponowali ofensywą w zdobywaniu punktów Wikingowie W zeszłym tygodniu, ale to znacznie trudniejsze wyzwanie dla Daniela Jonesa i spółki. Eagles prowadzili NFL w workach i mieli pięciu facetów z 10 lub więcej. To jest presja. Giganci byli czasami nieszczelni w swoim składzie, co powinno być powodem do niepokoju. Ale koordynator ofensywy, Mike Kafka, wykonuje dobrą robotę, planując wszystko dla Jonesa. W finale sezonu regularnego przeciwko Giants Eagles nie wyglądali tak źle, odpoczywając tego dnia. Jalen Hurts wrócił do gry po dwukrotnym spudłowaniu, ale nie prezentował się najlepiej. Dodatkowy czas wpłynie korzystnie na jego zdrowie. Poszukaj Orłów do ataku w powietrzu, ale Giants ożywają na froncie defensywnym. Bez Lane’a Johnsona to może być problem dla Eagles. Mimo to wycofaj Filadelfię i awansuj do gry o mistrzostwo NFC.

READ  Rozbija się chiński odrzutowiec Boeing ze 132 osobami na pokładzie, brak oznak przetrwania

Wybór: Orły 30, Giganci 28

Niedziela, 15:00 ET (CBS) | Strumień: Paramount+ (Kliknij tutaj)

Specjalna gra | Buffalo Bills kontra Cincinnati Bengals

Jeśli kochasz grę rozgrywającą, to jest gra weekendu. Joe Burrow kontra Josh Allen. Myśleliśmy, że zobaczymy tę grę w 17. tygodniu, ale została ona odwołana, gdy Tamar Hamlin doznała zawału serca. To słuszne, ale właśnie dlatego ten mecz odbywa się w Buffalo. Gdyby Bengals wygrali ten mecz i wcześnie objęli prowadzenie, ten mecz odbyłby się w Cincinnati. Jak to w Buffalo. Żadna z drużyn nie wyglądała dobrze w starciu z rezerwowymi rozgrywającymi w zeszłym tygodniu i obie walczyły o awans. Myślę, że obaj zagrają tutaj dobrze. Bengals mają problemy z linią ofensywną, prawdopodobnie trzech starterów wypadło z gry, ale Bills nie do końca rzucili się na podanie w zeszłym tygodniu przeciwko Miami, a Burrow szybko wybił piłkę. To powinna być strzelanina, w której obie ćwiartki będą miały wielkie dni. Ostatecznie myślę, że Allen and the Bills wygrają czwartą kwartę.

Wybór: Rachunki 34, Bengale 30

Niedziela, 18:30 ET (Fox) | Parowy: FuboTV

Specjalna gra | San Francisco 49ers kontra Dallas Cowboys

49ers pokonali Cowboys na swoim miejscu w play-offach w zeszłym roku, więc będzie to szansa dla Cowboys na wyrównanie sytuacji. Dallas pokonało Tampa Bay w poniedziałek wieczorem, więc jest to kolejna gra wyjazdowa w krótkim tygodniu, która powinna być dla nich wyzwaniem. 49ers będą mieli dodatkowy dzień wolny od grania w ostatnią sobotę. Ale Cowboys znaleźli obrazę na Bucs, zwłaszcza na Dak Prescott. 49ers mają lepszą obronę niż Tampa Bay, ale Dallas potrafi przenosić piłkę. Dla 49ers sprowadzi się do Brocka Birdie przeciwko presji Dallas. Purdy był doskonały od czasu objęcia roli startera z pięcioma meczami przed końcem sezonu zasadniczego. Dobrze rozegrał porażkę Jastrzębie morskie W zeszłym tygodniu, ale to będzie najlepsza obrona, z jaką się spotkał. Pośpiech w Dallas będzie uciążliwy i myślę, że tak się stanie tutaj. Prescott pokona dwóch rozgrywających w tym meczu, gdy Dallas rozgrywa zdenerwowanie.

READ  Partie opozycyjne odniosły miażdżące zwycięstwo w sondażach parlamentarnych w Korei Południowej

Wybór: Kowboje 27, 49ers 26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *