Brock Birdie z 49ers spodziewał się, że przegapi sześć miesięcy z rozdartym UCL w łokciu rzuconym przeciwko Eagles

The San Francisco 49ers spadł na Orły z Filadelfii W meczu o mistrzostwo NFC 31-7. Z 49ers całkowicie wykolejonymi przez kontuzje rozgrywającego, mecz o tytuł nie był dokładnie tym, na co liczyliśmy. Brock Purdy był ofiarą Uraz łokcia Podczas pierwszego posiadania gry przez 49ers, a następnie jego rezerwowy, Josh Johnson, doznał wstrząsu mózgu w trzeciej kwarcie. Kiedy Birdie wrócił do gry, wyraźnie go nie było.

Purdy, który wykonał cztery podania na 23 jardy w przegranej, doznał rozdarcia UCL w łokciu do rzucania. Sześć miesięcy ma być straconychInformator NFL z CBS Sports, Jonathan Jones, potwierdził.

Purdy otrzymuje drugą opinię na temat tego, czy potrzebuje operacji. Według ESPN. Według Adama Scheftera 49 osób zaleca operację, ale żadna decyzja nie została jeszcze podjęta.

Początkowa nadzieja była taka, że ​​​​przejdzie operację rekonstrukcyjną (znaną również jako operacja Tommy’ego Johna). Dla mediów NFL. W takim przypadku Tom Pelissero prawdopodobnie będzie potrzebował operacji naprawy łokcia i podobno jest gotowy do rozpoczęcia obozu treningowego tego lata.

Po meczu Purdy opisał reporterom swoją kontuzję łokcia – mówiąc, że jego ręka była spuchnięta w pobliżu łokcia i że „bardzo bolało”.

„Czułem, że moje ramię jest rozciągnięte” – powiedział Purdy. Pro Football Talk. „Właściwie poczułem kilka wstrząsów od łokcia do nadgarstka – z przodu iz tyłu. Ból, naprawdę, wszędzie”.

Gdy Purdy próbował podać, został uderzony w ramię przez rzucającego podania Hassana Reddicka, co spowodowało błąd w posiadaniu. Chociaż Purdy nie był na tyle kontuzjowany, aby wyjść z gry, próbował tylko dwóch podań w drugiej połowie po powrocie do gry po kontuzji Johnsona.

„Rzucałem po uderzeniu w bok, aby zobaczyć, gdzie jestem. Ale nawet przy tych rzutach było to bolesne” – powiedział Purdy. „Więc nie mogłem rzucić niczego więcej niż 10 jardów, 5 jardów. Dlatego mieliśmy kilka ekranów. To była nasza jedyna opcja, kiedy wszedłem”.

READ  Kto weźmie udział w głosowaniu Baseball Hall of Fame w 2023 roku? Carlos Beltrn, największe nazwiska K-Rod, które dołączą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *