Cardiola ocenia Manchester City przeciwko Liverpoolowi w największym meczu w swojej karierze | Miasto Manchester

Pep Cardiola wierzy, że Liverpool będzie największym rywalem w jego karierze i porównuje rywalizację Manchesteru City z kilkoma najlepszymi meczami w historii, w tym Ali-Frazierem i Nadalem-Federerem-Djokoviciem, gdy obie drużyny przygotowują się do niedzielnego zespołu. Konflikt w tytule Premier League.

Obecni mistrzowie i liderzy lig są uczciwi Jeden punkt przed Liverpoolem Kiedy Challengers Globe’s przybywają do Etihadu. Dwa kluby zdobyły tytuł w ciągu ostatnich czterech sezonów – City wygrywając trzy i Liverpool jeden.

Cardiola został zapytany, czy można go porównać do konkurencji bokserów wagi ciężkiej Mohammeda Ali i Joe Frasier w latach 70. oraz tenisistów Rafaela Nadala i Rogera Federera z ostatnich dwóch dekad. „Tak – ale Nadal, Federer i [Novak] Djokovic ma 20 lat, a my mamy pięć lat ”- powiedział o czasie trwania meczu.

„Piłkarze biegają szybko, więc wygranie jest trudniejsze niż w jakimkolwiek innym sporcie. Liverpool. Kiedy osiągniesz 100 punktów i 98 punktów [the tally in two of City’s title-winning seasons] Potrzebujesz kogoś, kto cię popchnie od tyłu, aby być bardzo blisko. Musisz zrobić kolejny krok.

Cardiola dodał: „Większość, którą daję, to zrównoważony rozwój przez wiele lat. Zarówno City, jak i Liverpool istnieją od czterech lub pięciu lat. [at the top]. Właśnie dlatego Federer, Nadal i Djokovic od tak dawna są na szczycie – konsekwencja.

Podczas gdy Cardio Bayern był w Monachium, zwycięstwa Kloppa z Borussią Dortmund oznaczały więcej wygranych Niemiec z menedżerem City niż ktokolwiek inny, ale nie miał żadnych po listopadzie 2019 roku. Cardiola, który zarządzał Barceloną od czterech lat, twierdził, że zawsze kwitł. Mecze. – Real Madryt uczynił Barcelonę wyjątkową – powiedział. „Dortmund z Jர்கrgenem i [then Thomas] துச்செல். Tutaj Man United i Chelsea zmieniają menedżerów, ale Liverpool i Jurgen zawsze są tutaj.

Pomimo wysokiej frekwencji w niedzielę, Cardiola żartował, że będzie zrelaksowany i zderzy się z relacją z inauguracji o 16:30. Tygrys gra w Woods Masters. „W tym roku będę spać jak dziecko” – powiedział kierownik miasta. „Nie mogę się doczekać jutrzejszej niedzieli [Saturday] To dobrze – jestem trochę smutny w Premier League, ponieważ zorganizowali mecz, kiedy Tiger Woods wrócił.

Zapytany, czy Niemiec mógłby poprosić o drinka po meczu, Cardiola również zażartował Kloppowi. „Podoba mi się, jeśli wygramy – zadzwonię do niego” – powiedział. „Jர்கrgen sprawia, że ​​światowy futbol jest najlepszym miejscem do życia. Jego przesłanie i jest świetnym konkurentem. Wie, rozmawialiśmy razem w Niemczech. Doceniam to, co robi, wiadomości i sposób gry jego drużyn. Jest dobrym facetem, ja nie mam z nim problemu., Absolutnie nie. A my jesteśmy bogatym klubem, więc wino będzie doskonałe i wysokiej jakości – powtarzał wielokrotnie.

Cardiola została wcześniej opisana przez Globe jako najlepszy trener na świecie. „Nie jestem, dziękuję bardzo, ale nie jestem”, powiedział. „Chcę mu powiedzieć, że jestem najlepszy, ale nie jestem. Jeśli wygramy, to dzięki moim pracownikom, niesamowitym zespołom, dużej ilości pieniędzy – jak chcieliby usłyszeć nasi przeciwnicy – ​​oraz dużo pracy i utalentowani gracze [only]”.

The Fever: Zarejestruj się i otrzymuj nasz codzienny e-mail o piłce nożnej.

Zapytano go również o raport łączący go z pracą w Brazylii. – Nie dzisiaj, chodź. Mam tu kontrakt i bardzo się cieszę, że tu jestem. Jestem gotowy, aby być tutaj na zawsze ”- powiedział Cardiola. „Przedłużam umowę o 10 lat – nie wiem skąd się wziął.”

Pomimo konieczności wygrania Liverpoolu na szczycie listy, City nie zagra w remisie. „Aby uzyskać 0:0, nigdy w życiu o tym nie myślałem” – powiedział.

READ  Trump Live News: Ostatnie ogłoszenia wiszą w wywiadzie dla byłego prezydenta NPR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *