Córka Isabella trafiła do szpitala po walce z rakiem mózgu

sławni ludzie


Michael Strahan ujawnił, że jego 19-letnia córka Isabella zmagała się z niepowodzeniami w walce z rakiem mózgu.

52 lata Prezenter „Dzień dobry Ameryko”. „Ostatnie trzy dni były trochę trudne, ponieważ” – powiedział gospodarzom w środę [Isabella] „Miał gorączkę, która pojawiała się i znikała”.

„Musiałem zabrać ją do szpitala i myślałem, że po kilku godzinach wróci do domu. Wyjawił… Minęły trzy dni, ale mam nadzieję, że dzisiaj wróci do domu.

Isabella Strahan (19 l.) dokumentuje na YouTube swoją podróż z rakiem. ABC
W październiku u Isabelli zdiagnozowano guza mózgu. X/@GMA

Duet ojca i córki pojawił się w styczniu w „GMA”, aby ujawnić, że u Isabelli zdiagnozowano złośliwego guza mózgu zwanego rdzeniakiem wielopostaciowym – szybko rosnącego nowotworowego guza mózgu, który rozwija się w móżdżku, tylnej części mózgu, w której odbywa się ruch i koordynacja jest kontrolowana.

W zeszłym miesiącu musiała zadzwonić jako następny Jej ostatnia radioterapia.

W środę Michael kontynuował, że Isabella, która rozpoczęła chemioterapię w Duke Children's Hospital and Health Center w Durham w Północnej Karolinie, doświadczyła „spodziewanych” skutków ubocznych, przyznała jednak, że proces ten nadal był trudny.

Dodała: „Trudno patrzeć, jak przechodzi przez tę próbę, ale wiem, że jest silną młodą kobietą i będzie w stanie przez to przejść”. Ojciec czwórki dzieci On dodał.

Michael Strahan ma czworo dzieci. Zomapress.com

Isabella, której siostra bliźniaczka Sophia studiuje na Duke University, dokumentuje swoją chemioterapię w… youtube.

W nagraniu przesłanym w środę powiedziała widzom, że jej pierwsza runda chemioterapii to „Jedna z najgorszych rzeczy „Robiłem to przez całe życie”.

„O mój Boże” – powiedziała. „Mam wrażenie, że dzięki ludziom wszystko wydaje się o wiele łatwiejsze”.

„Pierwszy tydzień w szpitalu był okropny. Właściwie nie był straszny, dopóki nie stał się okropny” – wyjaśniła.

Isabella niedawno rozpoczęła chemioterapię. X/@GMA

„Dziwnie czułam się poddając się chemii. Nie wiem, tak naprawdę nie myślisz, że wstrzykniesz sobie truciznę”.

READ  Steven Spielberg „naprawdę żałuje” zabijania rekinów po „Szczękach”

Na vlogu uczennica i modelka wracały do ​​zdrowia po leczeniu w domu, ale kontynuowała: „Pierwszy tydzień w szpitalu był okropny. Właściwie to nie było straszne, dopóki nie stało się okropne. Dziwnie się czułam poddając się chemii. Nie wiem, chyba nie myślisz, że wstrzykniesz sobie truciznę.

Michael powiedział w „GMA”, że wsparcie, jakie jego rodzina otrzymała ze strony swoich bliskich, a także fanów w Internecie, pomogło im przetrwać ten trudny okres.

„Myślę, że wiele osób skontaktowało się z nią i powiedziało: «Cieszę się, że to robisz», «Dziękuję, że to robisz», «To naprawdę nam pomogło»” – powiedział.

Michael Strahan został sfotografowany, gdy 24 stycznia wracał do swojego mieszkania w Nowym Jorku. Amerykańskie słońce/mega

„Całe wsparcie, jakie otrzymuje od osób, których nie zna, a także od osób, które zna, utrzymuje ją w bardzo pozytywnym położeniu” – kontynuował.

„Więc dziękuję wszystkim.”




Załaduj więcej…









https://nypost.com/2024/02/21/entertainment/michael-strahan-daughter-isabella-hospitalized-amid-brain-cancer-battle/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *