JPMorgan twierdzi, że eksplozja zysków Nvidii może w rzeczywistości być złą wiadomością dla akcji

Lucasa Jacksona/Reuters

  • Oczekiwania inwestorów co do nadchodzącego raportu o wynikach Nvidii są bardzo wysokie.

  • JPMorgan powiedział, że cena akcji Nvidii może negatywnie zareagować na niespodziewany raport o wynikach.

  • „Im wyższe tempo, tym bardziej rynek wierzy, że podaż poprawia się” – stwierdził JP Morgan.


Wszystkie oczy będą zwrócone na Ciebie Nvidia Po dzisiejszym zamknięciu rynku spółka publikuje raport wyników za czwarty kwartał oraz oczekiwania inwestorów Wysoko w niebie.

Nawet jeśli Nvidia przewyższy oczekiwania inwestorów, ogłaszając wyniki i wytyczne, akcje spółki mogą spotkać się z negatywną reakcją, zauważa środowa notatka z JP Morgana Biuro handlowe stwierdziło.

„Jeśli gigant GPU, Jensen GPU, będzie w stanie zgłosić świetne liczby, a przez „świetne” mam na myśli sprzedaż DC w czwartym kwartale na poziomie przekraczającym 20 miliardów dolarów, z sugerowanym przyspieszeniem DC w pierwszym kwartale” – stwierdził JPMorgan, odnosząc się do przychodów z centrów danych. , odnosząc się do przychodów z centrów danych, „Zapasy mogą być dobre, ale pojawi się również pytanie, czy podaż się poprawia”.

Nvidia od miesięcy boryka się z ograniczeniami w zakresie dostaw układów graficznych H100 ze względu na rosnący popyt. Latem niedopasowanie podaży do popytu było bardzo duże Że Elon Musk powiedział, że Tesli nie da się kupić wystarczająco szybko.

„Używamy dużo sprzętu Nvidii” – powiedział Musk. powiedział podczas rozmowy telefonicznej dotyczącej wyników Tesli za drugi kwartał. „Właściwie zajmiemy się tym tak szybko, jak nam to przekażą. Szczerze mówiąc, gdyby mogli zapewnić nam wystarczającą liczbę procesorów graficznych, moglibyśmy nie potrzebować Dojo. Ale oni nie mogą. Mają zbyt wielu klientów”.

Jeśli jednak ograniczenia w dostawach zaczną się zmniejszać, może to być zły znak dla Nvidii, ponieważ może doprowadzić do nadmiaru dostaw, co jest powszechne w branży półprzewodników.

READ  Lotnisko Heathrow przedłuża limit pasażerów do października w związku z chaosem podróżniczym

„Im większa presja na wytyczne, tym bardziej rynek wierzy, że podaż poprawia się i że w drugiej połowie 2024 r. może nastąpić korekta zapasów” – stwierdził JPMorgan.

Następnie ryzyko zostanie przesunięte na niekorzyść akcji Nvidii w ciągu ostatniego roku ogromnie wzrosła, Wydaje się, że w krótkim terminie oznacza to straty dla akcji spółki, przy czym bank stwierdził, że sugerowany ruch Nvidii o 11% jest „z pewnością więcej niż przerażający”, jeśli przekroczy oczekiwania analityków.

„No cóż, zło jest złe, dobre jest dobre/złe, ale bardzo dobre może nie być dobre” – stwierdził JP Morgan.

Oto, co mieli do powiedzenia inni analitycy z Wall Street Można się tego spodziewać po nadchodzącym raporcie o wynikach Nvidii.

Przeczytaj oryginalny artykuł na temat Interesuje się handlem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *