Czy ta Toyota Corolla z 1993 roku za 3799 USD to dobry interes?

Mówi się, że sztuka nie może istnieć bez reakcji odbiorcy. Dzisiaj Dobra cena lub brak kości Wagon Corolla jest ubrany w malowidła ścienne, które z pewnością wywołają jakąś reakcję u gapiów. Zobaczmy, czy jego cena będzie, Również.

Czy masz wyjątkowy talent? Jedna rzecz, którą robisz lepiej niż cokolwiek innego? Dla niemieckiego producenta samochodów ten super talent zawsze tworzył 911. Inne modele pojawiają się i znikają, ale 911 jest tak przemyślany, że jest trwały.

the Porsche 911 Carrera z 2002 roku Patrzyliśmy na Piętaszka jak na solidnego członka rodziny, która od dawna służyła. Miał na swoim koncie wiele mil i winylową folię pokrywającą większość jego ciała. Oba te czynniki wpływają na cenę wywoławczą sprzedawcy wynoszącą 15 000 USD. Obaj też w czynnikach zewnętrznych Wąska 52-procentowa cena Niezłe auto wygrywa w naszym głosowaniu. Nawiasem mówiąc, podejmowanie mądrych decyzji dotyczących samochodów uważamy za talent, który, jak sądzę, wszyscy posiadacieS.

Mówiąc o talencieToyota od kilku lat wykonuje świetną robotę jako producent samochodów. Koncern rywalizuje z Volkswagenem o tytuł najlepszego samochodu produkcyjnego, wprowadzając do oferty zarówno dzikie (Corolla GR), jak i egzotyczne (niekrólewskie) produkty.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Za 3 799 USD Czy ta Toyota Corolla Art Car z 1993 r. To okazja?

Oczywiście Toyota zbudowała swoją reputację nie na swoich produktach per se, ale na nich Jakość tych produktów, które istnieją od dłuższego czasu Sobie równych. Linia Corolla zawsze była w porządku Na przykład. Niezbyt ekscytujące ani innowacyjne, małe sedany, coupe i kombi stały się podstawą oferty Toyoty ze względu na ich bezkompromisową wartość i niezawodność.

Dzisiaj Toyotę Corolla z 1993 roku Stara się dodać trochę fantazji do miksu, być może wywołując uśmiech na twarzach wszystkich, którzy go zobaczą.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Za 3 799 USD Czy ta Toyota Corolla Art Car z 1993 r. To okazja?

Zgodnie z reklamą, sprzedawca kupił ten samochód dla ich nowej siostry. Praca tej siostryNarodziny reakcja, jednak Wychodzisz i kupujesz nowiutkiego SUV-a. Nie wiem jak ty, ale jeśli jestem nowym dzieckiem, wolałbym jeździć tym odjazdowym, przegubowym pojazdem niż jakimś nudnym starym SUV-em.

Sprzedawca nie mówi, kto zdecydował się użyć tej Corolli jako płótna, ale wielobarwny mural wygląda na przyciągający wzrok i profesjonalnie zaprojektowany. Nazwisko artysty znajduje się na tylnym błotniku, ale jest proste Nieczytelna reklama. Mam nadzieję, że następny właściciel nie będzie miał nic przeciwko tej reklamie.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Za 3 799 USD Czy ta Toyota Corolla Art Car z 1993 r. To okazja?

Oczywiście ten następny właściciel będzie trzecim samochodem. Pierwszy z nich przejechał ponad 227 000 mil, podczas gdy sprzedawca, który jest drugim właścicielem, twierdzi, że dodał do samochodu tylko około 1200 z obecnych 229 234 mil. Pełna dokumentacja serwisowa przez cały czas Te kilometry przychodzą wraz z samochodem.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Za 3 799 USD Czy ta Toyota Corolla Art Car z 1993 r. To okazja?

Oprócz wyjątkowego lakieru, który nigdy nie gubi się na parkingu, auto jest również bardzo bogato wyposażone. Rzadko zdarza się znaleźć dźwignię zmiany biegów w minivanie, ale to właśnie ma ten samochód. Ta pięciobiegowa manualna skrzynia biegów jest połączona z czterocylindrowym rzędowym silnikiem 7A-FE SOHC o pojemności 1,8 litra. Jest montowany poprzecznie i ma napęd na przednie koła, wytwarzając 115 koni mechanicznych i taki sam moment obrotowy.

Jak można by się spodziewać po a Toyota w latach 90., sprzedawca mówi, że ten samochód „nie sprawia żadnych problemów”. Zauważają, że mają „wstępnie zainstalowane i opracowane rzeczy”, aby tak było.

Podobnie jak obiecany stan mechaniczny, kabina wydaje się być w świetnej formie jak na swój wiek i przebieg. Tapicerka z tkaniny wygląda na czystą, a poza widocznym zużyciem kierownicy i gałki zmiany biegów wszystko inne wydaje się działać. Jedynym poważnym problemem jest tutaj dziwaczny wybór, jaki projektanci Toyoty dokonali, aby odczytać temperaturę silnika i wskaźniki paliwa z tym samym przebiegiem, a nie bardziej estetycznym przesunięciem. Ach, będzie mnie to męczyć przez cały dzień.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Za 3 799 USD Czy ta Toyota Corolla Art Car z 1993 r. To okazja?

Szczerze mówiąc, to jedyna rzecz irytującyCzęść tego całego samochodu. Zabawny lakier i nadwozie pod spodem wydają się być w dobrej formie i powinno okazać się, że zostało jeszcze wiele mil, pomimo ciężkiego treningu, który licznik już wykonał. Czysty tytuł, a sprzedawca ma nadzieję, że wszyscy będziemy mieli miły dzień, co jest dodatkiem do uśmiechu wyzwalającego ten samochód. Zobaczmy, czy cena 3799 USD jest równie dobra.

Co powiesz na to, czy ta artystyczna Corolla jest warta tyle miejsc? A może to dużo pieniędzy za coś, co wyróżnia się w tłumie?

To Twoja decyzja!

Obszar Zatoki San Francisco, Kalifornia, Craigslistalbo idź Tutaj Jeśli reklama zniknie.

Pomóż mi z NPOND. wpadnij do mnie [email protected] I dał mi stały napiwek. Pamiętaj o dołączeniu uchwytu Kinja.

READ  iPhone 14: Czego można się spodziewać na „nieuchwytnym” wydarzeniu Apple

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *