David Arquette waży się na wyjściu Neve Campbell z Krzyku 6

Dawid Arquette

Dawid Arquette
Zdjęcie: Morgan Lieberman (Obrazy Getty)

Jeden z najodważniejszych gliniarzy w Woodsborough, o którym mówił Krzyk6 Sydney Prescott Brak filmu. David Arquette, który wystąpił w prawym przekaźniku telewizyjnym, odniósł się do oświadczenia Neve Campbella, że ​​nie będzie w szóstej części pośród kontrowersji związanych z płacami.

Chociaż Arquette mówi, że decyzja Campbella była „niefortunna”, mówi również, skąd pochodzi (a raczej ze studia).

„Chcę, żeby była tego częścią” – mówi aktor Komiks. „A. Krzyk Film bez Sidney jest niefortunny, ale rozumiem jej decyzję. To wszystko jest w pewnym sensie biznesem, równoważenie wszystkich tych elementów, aby stworzyć obraz, który pasuje do budżetu.

Arquette dodaje Komiks Nie widzi wyjścia Campbella z filmu jako całkowicie zamkniętych drzwi dla postaci Sydney. Powiedziała [can] Absolutnie w przyszłości, ale myślę, że w przyszłości tak nazywają to fani ”- wyjaśnia.

Campbell ogłosił w poniedziałek swoje odejście z filmu. „Następnego niestety nie stworzę Krzyk Film ”- powiedział w oświadczeniu. „Jako kobieta musiałam bardzo ciężko pracować w swoim życiu, aby utrzymać swoją wartość, zwłaszcza gdy przyszło Krzyk. Czułem, że złożona mi oferta nie była równa wartości, jaką przyniosłem właścicielowi.

Krzyk5Campbell i Arquette wrócili, Z kolegami Krzyk Courtney Cox, weterynarz, zebrała na całym świecie prawie 140 milionów dolarów. I, Za Ostateczny terminE, Własność zebrała w swoim biegu prawie 744 miliony dolarów, .

Krzyk6 Zdjęcia rozpoczną się tego lata Marsz 2023. Krzyk5 Gwiazdy Jenna Ortega, Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown i Mason Gooding mają powtórzyć swoje role.

READ  N. 6 zgonów zgłoszono po stwierdzeniu wybuchu COVID-19 w Korei

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.