Deepti z Love Is Blind właśnie się ujawniło, jeśli spotyka się z Kyle’em po tym, jak powiedział, że jego „największy żal” jej nie proponował

odkąd miłość jest ślepa Podczas drugiego zjazdu sezonu widzowie mieli jedno pytanie: Do Deepti i Kyle spotykają się miłość jest ślepa Sezon 2? Powiedzmy, że mimo wszystko mogli znaleźć miłość po rozstaniu z Shakiem i Shainą.

Deepti Vimati i Kyle Abrams byli dwoma z ponad 30 zawodników miłość jest ślepa Sezon 2. miłość jest ślepa, którego premiera odbyła się w serwisie Netflix w lutym 2020 r., śledzi 30 mężczyzn i kobiet w ciągu 10 dni, którzy szybko umawiają się na randki w „Pods”, gdzie mogą rozmawiać ze sobą, nie widząc się. W ciągu 10 dni pary mogą zdecydować, czy chcą się zaręczyć – nadal jest to niewidoczne. Po przedstawieniu pary spotykają się po raz pierwszy twarzą w twarz i wyjeżdżają na wakacje do kurortu w Meksyku, gdzie dowiadują się więcej o sobie i poznają inne pary. Po podróży pary, które mieszkają w tym samym mieście, wracają do realnego świata i wspólnie przeprowadzają się do mieszkania, gdzie spotykają się ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi oraz przygotowują się do ślubu. Przy ołtarzu w dniu ślubu pary muszą zdecydować, czy się pobrać, czy rozstać, ponieważ odpowiadają na odwieczne pytanie, czy miłość naprawdę może być ślepa.

Od premiery filmu miłość jest ślepaSerial stał się jednym z najwyżej ocenianych seriali Netflix, zdobywając ponad 30 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych dwóch miesięcy. „Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, jak wyglądasz, ile masz lat, jakie masz pochodzenie, jaką znasz klasę ani do jakiej struktury społecznej czujesz się częścią, każdy chce być kochany za to, kim jest” twórca treści, Chris Cullen, powiedział Variety w 2020 r. „W dzisiejszym społeczeństwie mamy wszystkie te sposoby, aby znaleźć miłość za pomocą aplikacji randkowych i technologii. Takie rzeczy sprawiały, że ludzie czuli, że można ich wyrzucić. Sprawili, że ludzie poczuli się, jakby wszystko było na poziomie dachu. Robi coś przeciwnego do tego, co miało zrobić. Pomyśleliśmy więc: A jeśli odbierzemy wszystkim urządzenia, jak możemy skłonić ich do skupienia się na łączeniu się z innymi? „

Colin powiedział też różnorodny O tym, jak obsługiwać komunikację miłość ślepy Opierał się na wyborze, dlatego relacje były o wiele silniejsze. „To było niesamowicie przerażające, ponieważ nikt nie musiał nic robić, w takim show jak my Żonaty od pierwszego wejrzeniaZapisałeś się, wiedząc, że zamierzasz poślubić nieznajomego. Tutaj nikt nie musiał nic robić. To było, jeśli kogoś znajdziesz, jeśli wybierzesz. Co jest bardzo przerażające. „Nie muszą przechodzić ceremonii ślubnej” – powiedział. „Ale zakładając, że kogoś znajdą, czy ta miłość może przezwyciężyć jakikolwiek osąd w prawdziwym świecie? To całkiem fajne pytanie. I właśnie to postanowiliśmy przetestować. „

READ  Uczniowie Payson High School świętują bal pod hasłem „Footloose”.

Więc… Deepti i Kyle spotykają się miłość jest ślepa Sezon 2? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co wiemy o związku Deepti i Kyle’a od tego czasu miłość jest ślepa Sezon 2 zakończył się kręcenie i czy kiedykolwiek ponownie odnajdą miłość do siebie.

Czy Deepti i Kyle spotykają się? miłość jest ślepa Sezon 2?

Czy Deepti i Kyle spotykają się? miłość jest ślepa Sezon 2? Deepti Vimbati, 31-letni analityk danych informacyjnych, i Kyle Abrams, 29-letni hutnik, spotkali się i związali z innymi uczestnikami The Pods. Deepti zaręczył się z Abhishek „Shake” Chatterjee, 33-letnim weterynarzem i DJ-em, podczas gdy Kyle zaręczył się z Shayną Hurley, 32-letnią fryzjerką. Zaręczyny Dipty’ego i Cale’a nie trwały długo. Kyle i Chyna zakończyli swoje zaręczyny w odcinku 6 z powodu różnic religijnych, podczas gdy Dipty i Shaq rozstali się na weselu w odcinku 10 po tym, jak Dipty zdaje sobie sprawę, jak źle potraktował ją Chic. podczas miłość jest ślepa Wracając do drugiego sezonu, Kyle twierdził, że jego „największym żalem” nie było zaproponowanie Dipty w The Pods i zamiast tego wybrał Shainę. „Najbardziej żałuję, że powinienem poprosić Deepti o rękę” – powiedział. „To wszystko, czego się nauczyłem. Pieprzyłem się”. Kontynuował: „Powinienem był zrobić dla ciebie wszystko, co w mojej mocy. To znaczy, tak bardzo ją kocham. Jest najlepsza. Szkoda, że ​​nie widziałem tego, co było tuż przed mnie. To mój największy żal. Przepraszam… Kocham ją. Ona jest najlepsza.” Kyle powiedział również Shake’owi, że był „zaskoczony” nieodpowiednim traktowaniem Dipty i że Shake „przeoczył tak dobrą okazję”.

Więc… czy w następnej kolejności umawiasz się z Deepti i Kyle? miłość jest ślepa Sezon 2? W rozmowie z Codzienna elitaDipty potwierdziła, że ​​nadal żyje w celibacie i „koncentruje się” na sobie, ale ona i Kyle „dowiadują się” o sprawach, jeśli chodzi o ich związek. – Kyle i ja tylko o tym myślimy – powiedziała. „Niewiele osób wie, że mamy naprawdę silne relacje w The Pods. Naprawdę walczyłem o wybór między Shakiem a Kyle”. [in the pods]. „

READ  Mia Goth pozwany przez aktora drugoplanowego za kontuzję w filmie „Maxxxine” – The Hollywood Reporter

Deepti, która potwierdziła, że ​​„nie miała kontaktu z Shake” od czasu ich rozstania, powiedziała również stronie, że ponownie połączyła się z Kyle’em kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć do Love Is Blind. Od tego czasu Kyle i Deepti zostawili zabawne komentarze na swoich postach na Instagramie, a nawet pojawili się razem w filmach TikTok. Zapytany o plotki na temat ich związku, Dipty powiedział: „Spekulacje są naprawdę zabawne. Jesteśmy blisko, ale ludzie szaleją i fajnie jest to oglądać. Po prostu próbujemy się dowiedzieć. Strona w tej chwili… Zobaczymy, co się stanie.” Komentarze Dipty pojawiają się po tym, jak Kyle opublikował z nią film na Tik Tok, a Dipty opublikował jej zdjęcie na Instagramie. miłość jest ślepa Obsada, w tym Kyle, który powiedział: „Och, ale znalazłem miłość 🖤”. Ze swojej strony Cale skomentował post: „Czy zrobiłeś?”

@kyleabrams10. #fyp #fyp # kyle #jest Twoje ♬ Krawędź – REZZ

Kim jest Dipty? miłość jest ślepa Sezon 2?

Zdjęcie: Ser Baffo/Netflix.

Kim jest Deepti Vembati? miłość jest ślepa Sezon 2? Deepti jest 31-letnim analitykiem danych z Chicago w stanie Illinois. Jej konto na Instagramie to ja Umieść tweeta. Jej autobiografia czyta na Instagramie: „𝙿 Mark Po ogłoszeniu jako członek obsady miłość jest ślepa Sezon 2, Dipty opublikowała jej zdjęcie z serialu Instagram, wraz z cytatem: „Powiedziałbym miłości mojego życia, że ​​jestem gotów oświetlić jego życie, bo moje imię dosłownie oznacza światło”. Napisała post: „Do całej mojej rodziny i przyjaciół, którzy zawsze pytają, kiedy mam się ożenić… Śledź moją podróż, aby zobaczyć, czy znajdę miłość 11 lutego .loveisblindnetflix ✨💍”.

Według niej LinkedInDipty pracuje jako analityk IT w All State od 2019 roku. Rozpoczęła pracę w firmie jako analityk biznesowy w 2014 roku. Przed rozpoczęciem obecnej pracy Dipty pracowała jako Commercial Sales Associate, Retention and Trainee Coordinator w Mediacom przez dwa miesiące w 2012 roku Była także asystentką w firmie Lutheran Senior Services oraz stażystką w State Farm Insurance. Ukończyła Bradley University z tytułem licencjata psychologii ze specjalizacją Business Administration w 2013 roku.

READ  Seria spinoffów Amazona „Legalna blondynka” w akcji; Reese Witherspoon (EP).

kto jest Kyle? miłość jest ślepa Sezon 2?

Kyle

Zdjęcie: Ser Baffo/Netflix.

Kim jest Kyle Abrams? miłość jest ślepa Sezon 2? Kyle jest 29-letnim pracownikiem budowlanym z Chicago w stanie Illinois. Jego uchwyt na Instagramie to @kyleabrams10.. Jej biografia na Instagramie brzmi „Chicago🤙🏼”. Po ogłoszeniu jako członek obsady miłość jest ślepa W drugim sezonie Kyle opublikował swoje zdjęcie w nagłówku z serialu na Instagram, wraz z cytatem: „To, co najbardziej mi przeszkadza w zwierzaku, to ktoś z negatywnym pesymizmem”. Podpisał post: „Czy ten KYLE znajdzie miłość za ścianą, czy go uderzy? Dowiedz się na netflixloveisblindnetflix 11 lutego!”

miłość jest ślepa Dostępne do przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix.

Fot. dzięki uprzejmości Księgi Galerii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Love Is Blind, przeczytaj książkę Cameron Hamilton i Lorraine Speed ​​z 2021 r., Skok Wiary: Odnajdywanie miłości w nowoczesny sposób. W książce Cameron i Lauren, które były jedną z par, które miały się pobrać miłość jest ślepa W pierwszym sezonie dzieli się „uroczą, przystępną radą miłosną dla współczesnego świata” i ujawnia ekskluzywne szczegóły zza kulis serialu Netflix oraz to, co wydarzyło się w The Pods, czego widzowie nie widzieli. Opowiadając od naprzemiennych poglądów Camerona i Lauren jako ulubionych potraw pary o tym, jak naprawdę to było poślubić „niezidentyfikowanego nieznajomego” w telewizji, książka otwiera o tym, jak potoczył się ich związek – „na lepsze i na gorsze” – kamery się zatrzymały zwrot i związek Lauren trwał dalej. A Cameron w prawdziwym świecie. Skok Wiary: Odnajdywanie miłości w nowoczesny sposób Koniecznie przeczytaj cokolwiek miłość jest ślepa wielbiciel.

Naszą misją w STYLECASTER jest sprawienie, by ludzie byli stylowi, a my oferujemy tylko produkty, które naszym zdaniem pokochasz tak samo jak my. Pamiętaj, że jeśli coś kupisz, klikając link w tej historii, możemy otrzymać niewielką prowizję od sprzedaży.

Nowy biuletyn rozrywkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *