Diablo 4 otrzymuje ogromną zniżkę 43% w Czarny Piątek

Jeśli jesteś fanem mrocznych gier RPG zabijających demony, nie możesz przegapić nowej oferty Amazona na Czarny Piątek na Diablo 4 na Xbox.

Jeśli czekałeś na zniżkę na niedawno wydaną konsolę Diablo IV, przygotuj się na duże oszczędności. Obecnie na Amazonie edycja standardowa na Xbox oferuje oszałamiającą zniżkę 43% z okazji Czarnego Piątku.

Jako najnowsza odsłona legendarnej serii dark fantasy RPG, Diablo IV wynosi charakterystyczne dla tej serii metody walki, dostosowywania i zabijania demonów na nowy poziom. Nieskończenie ponura sceneria, obsada postaci i wciągająca kampania przygotowały grunt pod niekończącą się przygodę.

Możesz przejść całą rozgrywkę samotnie lub bezproblemowo połączyć siły ze znajomymi w trybie współpracy. Pod koniec gry świat otwiera się jeszcze bardziej dzięki wspólnym węzłom społecznościowym, wymagającym bossom światowym i niebezpiecznym obszarom PvP. Rozgrywka międzyplatformowa i wzajemne postępy oznaczają, że możesz grać z kimkolwiek na konsoli Xbox lub innych platformach.

W ten Czarny Piątek zaoszczędź ponad 40% na Diablo 4

Ta oferta z okazji Czarnego Piątku obejmuje Edycję Standardową, która obejmuje dostęp zarówno do Xbox One, jak i Xbox Series Oznacza to, że możesz teraz zagłębić się w swoją istniejącą konsolę Xbox i uzyskać ulepszenia nowej generacji w ramach bezpłatnej aktualizacji, gdy kupisz konsolę Xbox Series

Nie przegap ogromnej 43% zniżki na jedną z najlepszych gier RPG roku 2023. Diablo IV zyskało powszechne uznanie, a cena Amazona z okazji Czarnego Piątku sprawia, że ​​jest tańsza niż kiedykolwiek.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Seria Xbox

Zanurz się w Sanktuarium z najlepszym sprzętem. W Czarny Piątek Best Buy oferuje serię Xbox

READ  Rozprzestrzeniły się plotki o opóźnieniu procesora AMD Ryzen 7000 „Zen 4”, a głównym winowajcą jest BIOS

Bramy piekła są otwarte – zabijaj demony, zbieraj łupy i oszczędzaj w okresie świątecznym, kupując Diablo IV na Xbox za najniższą cenę w historii, zanim wygaśnie ta zabójcza oferta!

Szukasz innych ofert gier? Sprawdź najlepsze wyprzedaże gier wideo Mario w Czarny piątek, aby uzyskać duże zniżki na klasyczne gry Nintendo.

Jeśli klikniesz link do produktu na tej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *