Dlaczego Kelly Gidish opuścił „Prawo i porządek: SVU”

Kelly GiddishOpuszczenie „Prawo i Porządek: Jednostka Specjalna dla Ofiar” nie było jej wyborem, ani decyzją reżysera serialu Davida Graziano, różnorodny Uczyć się.

Według wielu źródeł mod „SVU” był wezwaniem z góry, z informacją poufną, że firma zawsze stara się aktualizować i aktualizować wyświetlacz w jak największym stopniu. Mariska Hargitay, gwiazda i producent wykonawczy w Dick Wilk Dramat, a także co najmniej jeden inny producent naciskali, aby utrzymać Giddish w akcji, ale decyzja została już podjęta.

Dodatkowo w trakcie rozmowy prowadzone były negocjacje płacowe i ostatecznie nie osiągnięto kompromisu.

jedysz Potwierdziła swoje zwolnienie w oświadczeniu W środę napisała: „Chciałam porozmawiać o paplaninie, którą widziałam w Internecie i poinformować wszystkich, że to rzeczywiście będzie mój ostatni sezon w „Prawo i porządek: SVU”. Granie w Rollins było jedną z największych radości i przywileje mojego życia. Miałem szczęście być częścią rodziny Law” & Order” przez ostatnie 12 lat. Po prostu nie ma innej postaci w telewizji jak Rollins. Dorosłem i zmieniłem się, i tak też I. Zacząłem tę wystawę, gdy miałem około dwudziestu lat i jestem wdzięczny, że spędziłem tak wiele moich dorosłych lat z Rollinsem w moim życiu ”.

Graziano, który został wybrany na nowego showrunnera, kiedy opuścił Warren Light po sezonie 23, odpowiedział na wiadomości po tym, jak wściekli fani zaczęli go oznaczać w wiadomościach w mediach społecznościowych. „Możesz poświęcić chwilę na zastanowienie się nad pomysłem, że rzeczy są bardziej skomplikowane niż pojawiają się w świecie emotikonów i tweetów. Powiem tylko, że Kelly podszedł do tego bardzo elegancko” – napisał w sekcji komentarzy posta Gedish na Instagramie. . „Jest bez wątpienia jednym z najlepszych profesjonalistów w tej dziedzinie, z jakimi się spotkałem w ciągu moich 24 lat pisania telewizji. Jestem zasmucony jej zbliżającym się wyjściem. To będzie mój szczęśliwy dzień, jeśli będę mógł dla niej napisać ponownie. „

READ  Late Show wstrzymane po „nawrocie” COVID Stephena Colberta

Gedish dołączył do serii w sezonie 13 w 2011 roku, wraz z Hargitay, Ice-T i Peterem Scanavino. Carisi ze Scanavino był romantycznie związany z Rollinsem pod koniec zeszłego sezonu. Po wiadomościach o odejściu producentka Julie Martin obiecała fanom via Świergot Że duet „będzie miał szczęśliwe zakończenie”.

Giddish pojawi się w premierze 24. sezonu, trzygodzinnej imprezie crossoverowej z serią „Przestępczość zorganizowana” i głównym serialem „Prawo i porządek”, które mają wyemitować 22 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.