Do Nintendo Switch Online dodano „Zadania i nagrody”

Zdjęcie: Nintendo Live / Damian McFerran

Nintendo właśnie ogłosiło, że „Zadania” i „Nagrody” zostały dodane do Nintendo Switch Online.

Dostęp do tych elementów można uzyskać, przechodząc do ikony NSO na głównym ekranie przełącznika, a następnie wybierając sekcję Zadania i nagrody. Tutaj znajdziesz listę dostępnych misji, które odnoszą się (jak mówi Nintendo) do „rzeczy, które prawdopodobnie już robisz dzięki członkostwu Nintendo Switch Online, takich jak granie online lub wypróbowanie swojej klasycznej biblioteki gier”.

Więc co otrzymujesz za udział w tych misjach? Punkty platynowe, ot co. Można je jak zwykle wymieniać na przedmioty w My Nintendo Store, ale także „nowe, ekskluzywne elementy tokenów, które można zbierać i grupować, aby utworzyć nowy token użytkownika”.

Pytasz, jakie są elementy ikony? Są to ramki, znaki i elementy tła, których możesz użyć do dostosowania swojego tokena użytkownika na konsoli Switch. Jest to ikona, którą ludzie widzą również, gdy jesteś online, więc istnieje motywacja, aby Twoja ikona była jak najbardziej wyjątkowa.

Każdy miesiąc będzie miał inny motyw, a elementy ikon będą aktualizowane co tydzień – na razie mamy Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty (marzec urodziny) i Super Mario Odyseja-Przedmioty z atrybutami do zdobycia.

READ  Gracz Super Smash Bros. zbanowany. turniejów po uderzeniu przeciwnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *