Eagles uplasowali się w 8. tygodniu według pozycji po ponownym pokonaniu liderów – NBC Sports Philadelphia

LANDOVER, Maryland – Wydaje się, że przywódcy Waszyngtonu zawsze stawiają Orły na twardą rywalizację i to samo powtórzyło się w niedzielne popołudnie.

Jednak Orły nadal zdołały odrobić straty po początkowym deficycie, wygrywając 38-31 i poprawiając bilans do 7-1 w sezonie. Przed pożegnaniem nadchodzi wielkie starcie NFC East przeciwko Cowboys.

Przejdźmy do karty raportów z tego tygodnia:

Rozgrywający

Jalen Hurts: 29/38, 319 jardów, 4 niszczyciele czołgów, ocena 135,7

Choć Hurts wyraźnie cierpiał na kontuzję lewego kolana – miał zaledwie 6 metrów przewagi nad ziemią – Hurts był bardzo dobry w powietrzu. Był to dopiero drugi mecz w jego karierze, w którym zanotował cztery asysty. Był to dopiero czwarty mecz w historii Eagles, w którym rozgrywający wykonał 75% podań na odległość ponad 300 jardów i cztery przyłożenia.

Jalen Hurts: 29.10.23 (w Leaders)
Nick Foles: 3.11.13 (w Raiders)
Donovan McNabb: 23.09.07 (kontra Lions)
McNabb: 18.09.05 (w porównaniu do 49ers)

Stopień: A

Bieganie z powrotem

DeAndre Swift: 16 prób w biegu, 57 jardów, 1 trafienie

Pod koniec meczu Swift pokazał pewną intensywność, nawet gdy strzelił gola, gdy powinien był przegrywać. Choć Kenny Gainwell miał świetną okazję, jego faul w drugiej kwarcie na linii 5 jardów był absolutnie brutalny. Ogólnie rzecz biorąc, Orły nie radzą sobie ostatnio dobrze na parkiecie.

Stopień: C+

odbiorca

AJ Brown: 8 chwytów na 8 celów, 130 jardów, 2 niszczyciele czołgów

To, czego Brown dokonał przez ostatnie półtora miesiąca, jest po prostu niesamowite. W niedzielę został pierwszym zawodnikiem w historii NFL, który przez sześć tygodni z rzędu zdobywał ponad 125 jardów. I zrobił to w niesamowity sposób przeciwko liderom. Jego chwyt jedną ręką pod koniec drugiej kwarty jest tak dobry, jak nigdy dotąd. I nie tylko Brown był w niedzielę. DeVonta Smith włączył się do akcji z 7/99/1, a Julio Jones również złapał podanie po przyłożeniu w czwartej kwarcie.

READ  Komisarz ACC Jim Phillips w sprawie plotek o przegrupowaniu: „Wszyscy jesteśmy w tym razem”

Ocena: A+

ciasny koniec

Dallas Goedert: 4 złapanie 7 celów, 36 jardów

To był stosunkowo spokojny dzień dla Goederta, ale jego złapanie na odległość 16 jardów w trzeciej i drugiej kwarcie w czwartej kwarcie było naprawdę ważnym zagraniem w meczu. Kilka partii później Hurts uderzył szeroko otwartego Smitha i zdobył przyłożenie z 38 jardów, co doprowadziło do remisu 24-24. Twardy trzecioligowy Grant Calcaterra opuścił mecz z powodu wstrząśnienia mózgu.

klasa B

Linia ofensywna

W niedzielę Hurts został zwolniony zaledwie kilka razy i miał mnóstwo czasu na rzut na 319 jardów i cztery przyłożenia. Ochrona podań wyglądała naprawdę solidnie, ale Orły wiedzą, że mają nad czym pracować w grze biegowej. W tym miejscu mieli zaledwie 59 jardów przewagi. Notatka na marginesie: Tyler Steen swój pierwszy występ w NFL rozegrał w ataku, gdy Sua Opeta był zmuszony opuścić większą część ostatniej jazdy drugiej kwarty. Opeta już wrócił do tej gry, ale warto zauważyć, że Cam Jurgens będzie mógł powrócić z IR w nadchodzącym tygodniu.

klasa B+

Linia obrony

Haason Reddick: 1 worek, 1 FF, 2 trafienia QB, 3 odbiory

Sam Howell był zwalniany w tym meczu 40 razy, a w niedzielę Orły tylko raz. Chociaż zwolnienie Reddicka na czwartej i piątej pozycji było decydującym momentem. Redick naprawdę powinien był zdobyć jeszcze jednego gola, ale Howell zdecydował się nie rzucać nikomu piłki i podjął przemyślaną decyzję. Jalen Carter wcześnie się rozgrzewał przeciwko rezerwowemu lewemu obrońcy, ale opuścił mecz z powodu kontuzji pleców. Eagles mieli pewne kontuzje w DT, ale przetrwali mecz.

Stopień: C+

Liniowy obrońca

Nakobi Dean: 12 odbiorów, 2 podania w przód

Eagles w dalszym ciągu stosują rotację na linii obrońcy, co jest nieco zaskakujące. Widzieliśmy Deana z Zachem Cunninghamem, widzieliśmy Nicholasa Moreau z Cunninghamem, a nawet widzieliśmy Deana i Moreau razem. Shawnowi Desai wydaje się podobać ta rotacja, ale można się zastanawiać, czy dzieje się tak dlatego, że nie widzi, aby jedna para naprawdę się rozdzieliła.

READ  Julius Randle prowadzi Knicks do pierwszego zwycięstwa w Denver od 16 lat

Stopień: C+

wtórny

Reed Blankenship: 1 INT, 1 PBU, 8 odbiorów

W niedzielę drużyna Eagles pozwoliła Hallowi na wykonanie 75% podań na odległość 397 jardów i cztery przyłożenia. Eagles w końcu wykorzystali błąd w czwartej kwarcie, kiedy Blankenship wybił piłkę. Jednak poza tym momentem był to trudny mecz dla Blankenshipa, Jamesa Bradberry’ego i większości drugoplanowych zawodników Eagles. Przynajmniej poprawili pewne rzeczy w drugiej połowie, ale nie było dobrze.

Stopień: D+

prywatny różnica

Brytania Kawa: 1 kara, 25 jardów

Kofi zaliczył kolejny dobry powrót i nie oddał żadnego dużego zwrotu w grze puntem. Jake Elliott strzelił swojego jedynego w meczu rzutu do kosza i zdobył wszystkie pięć punktów. Braden Mann oddał dwa punty na odległość 117 jardów, a jego długość wynosiła 59. Trafił jednego, który zakończył się fumble, co nie było idealne.

klasa B

Szkolenie

Rekord: 7-1

Desai był zajęty atakiem Erica Bieniemy’ego i chyba można śmiało powiedzieć, że Bieniemy wyciągnął z niego to, co najlepsze. W ofensywie Orły nadal nalegają, aby grać z Gainwellem w czerwonej strefie, co było katastrofalnym wynikiem w pierwszej połowie. Jednak Orły zareagowały także po uderzeniu w usta i trzeba im przyznać, że znajdują sposoby na wygrywanie, nawet jeśli nie są ładne.