Ekskluzywnie: ujawniono Virtual Boy Pro! Wszystkie szczegóły dotyczące najdzikszego jak dotąd systemu Nintendo

Nintendo zaprezentowało Nintendo Virtual Boy Pro, nowe akcesorium sprzętowe kompatybilne z konsolami Nintendo Switch, które wygląda jak jeden z najbardziej szalonych projektów w historii firmy.

Virtual Boy Pro wygląda na urządzenie przypominające zestaw słuchawkowy VR, które integruje się z systemem Nintendo Switch, podczas gdy oddzielne kontrolery Joy-Con kontrolują ruchy na ekranie, nakładając rozgrywkę na rzeczywiste otoczenie gracza w domu lub poza nim. Virtual Boy Pro dołącza do rosnącej listy oficjalnych akcesoriów Nintendo Switch, takich jak Ring Fit, urządzenie do ćwiczeń w kształcie pierścienia, które zawiera również coś innego przywiązanego do nogi, oraz Nintendo Labo, kartonowe pudełko z mniejszymi kartonikami w środku .

Od premiery w 2017 roku sprzedano ponad 140 milionów konsol Switch.

Virtual Boy Pro umożliwi posiadaczom Nintendo Switch poznanie szerokiej gamy nowo ujawnionych tytułów z popularnych serii Nintendo, w które można teraz grać w rzeczywistości rozszerzonej. W jednej scenie widzimy gracza korzystającego z urządzenia do gry w zupełnie nową grę Mario Kart: Open Road, prowadząc prawdziwy samochód, co powoduje pisk opon i odgłosy zderzenia, po których następuje okrzyk radości wydawany przez kultowego bohatera Mario Bros., Luigiego. . Nie jest jasne, czy gracz przeżył wypadek samochodowy w prawdziwym życiu.

Mario Kart: Open Road pozwala zamienić nudny, prawdziwy samochód w wyścigowy gokart. Wahoo!

Nintendo wcześniej eksperymentowało z rzeczywistością rozszerzoną (określaną także jako „AR” przez ludzi, którzy nie chcą wypowiadać słowa „rozszerzona” kilka razy dziennie) z konsolą Nintendo 3DS, przenośnym urządzeniem obsługującym 3D, które było dostarczane w zestawie z garścią brakujących kart. Większość graczy natychmiast lub celowo się ich pozbywa.

„Kiedy myślimy o naszej historii ukochanych i odnoszących sukcesy urządzeń przenośnych i konsolach tutaj, w Nintendo, w ogóle nie myślimy o Virtual Boyu, ponieważ nie był on kochany ani nie odniósł sukcesu” – powiedział legendarny projektant gier Nintendo Shigeru Miyamoto. rzeczywiście kontroler.

Kiedy myślimy o naszej historii ukochanych i odnoszących sukcesy urządzeń przenośnych i konsolach tutaj, w Nintendo, w ogóle nie myślimy o Virtual Boyu.

Potem dodał: „I co to w ogóle było? Szczerze mówiąc, to było z naszej strony naprawdę dziwne. Nadal nie mogę uwierzyć, że nam się to udało, jeśli można nazwać produkt, który niemal natychmiast został wycofany, mianem „robiącego to”. , bardzo mi się to podobało.” Osobiście, a pracuję w Nintendo od dawna, więc kiedy chciałem przywrócić tę grę, musieli mnie wysłuchać. To nie jest tak, że mogą mnie zwolnić i nigdy się nie poddam. Wymyśliłem Donkey Konga. Jest podobny do King Konga, ale znacznie mniejszy i nosi krawat, jakby szedł na rozmowę kwalifikacyjną. Zmienił świat. Stworzyłem też Mario.

READ  Oferty Amazon w Czarny piątek są już dostępne wcześnie: zaoszczędź na Echo, czytnikach Kindle, urządzeniach Fire i nie tylko

Miyamoto w listopadzie skończy 72 lata, a pracuje w Nintendo od prawie pięćdziesięciu lat. Jego ulubione jedzenie to ramen, makaron i ogólnie każdy rodzaj makaronu. IGN skontaktował się z Nintendo, aby uzyskać więcej zabawnych faktów, ale nie otrzymał odpowiedzi.

To jest jak Nintendo Switch 2… w pewnym sensie

Podczas gdy fani Nintendo na całym świecie spędzili lata czekając na Nintendo Switch 2 i/lub Nintendo Switch Pro – potężniejszą i popularniejszą kontynuację udanej konsoli Nintendo Switch z 2017 roku – wygląda na to, że będą musieli zadowolić się Virtual Boy Zamiast tego profesjonalista.

Nintendo nie ujawniło jeszcze ceny urządzenia, chociaż cena premierowa oryginalnego systemu Virtual Boy wynosiła 179,95 dolarów. Jednak był rok 1995, kiedy przeciętna pięcioosobowa rodzina z serialu komediowego mogła sobie pozwolić na przestronny dom na przedmieściach przy jednym dochodzie, a najbardziej dochodowym filmem roku był Batman Forever, więc teraz sprawy są zdecydowanie inne. Oczywiście pod wieloma względami jest gorzej, jeśli chodzi o sprawy domowe, ale przynajmniej Batman z 2022 roku jest lepszym filmem o Batmanie niż Batman Forever.

Wszyscy wątpili w rolę Roberta Pattinsona w roli Batmana, ale to dlatego, że widzieli go tylko w Zmierzchu i Harrym Potterze, a nie w Good Time czy Latarni morskiej, gdzie całkowicie zdominował i pokazał duży talent aktorski.

Co sądzisz o świetnej roli Vala Kilmera w Batman Forever? Co ważniejsze, czy złożysz zamówienie w przedsprzedaży na Nintendo Switch Virtual Boy Pro? Daj nam znać w komentarzach!

Aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzących ujawnień sprzętu i gier Nintendo, czytaj dalej IGN, witrynę internetową, która tworzy także wiele filmów w innych miejscach. W większości przypadków nie jest to fałszywe.

Kat Bailey jest dyrektorką wiadomości IGN i współgospodarzem Nintendo Voice Chat. Czy masz jakieś rady? Wyślij jej bezpośrednią wiadomość na adres @the_katbot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *