Elton John świętuje swoje 75. urodziny i ponownie rusza w trasę

„Czuję się niesamowicie szczęśliwy, że w wieku 75 lat nadal kocham to, co robię” Elton John świętuje swoje urodziny, rozpoczynając swoją trasę Farewell Yellow Brick Road

W swojej sześcioletniej karierze sprzedał ponad 300 milionów płyt na całym świecie.

A Elton John nadal wzbudza emocje, gdy świętuje swoje 75. urodziny, a jego trasa Farewell Yellow Brick Road ponownie przybywa do Ameryki Północnej.

Rocket Man świętował w piątek swoje urodziny, mówiąc, że nie jest „zwykle nostalgiczną osobą”, ale jest szczęśliwy, że miał tak ważny rok.

Wszystkiego najlepszego! Elton John świętował w piątek swoje 75. urodziny, gdy ponownie wyruszył w trasę podczas trasy Farewell Yellow Brick Road

Mówiąc o dniu swoich obchodów, Elton powiedział: „Na pewno znajdę dzisiaj czas na podsumowanie i podziękowanie moim szczęśliwym gwiazdom za moją rodzinę, przyjaciół i niesamowitą karierę”.

Kontynuował: „Czuję się niesamowicie szczęśliwy, że w wieku 75 lat nadal kocham to, co tak bardzo robię – wciąż jestem pasjonatem muzyki i podekscytowany możliwością grania, słuchania i rozmawiania o tym każdego dnia”.

Mnóstwo znanych twarzy życzyło Eltonowi wszystkiego najlepszego, a David Williams opublikował na Instagramie „Happy 75. Birthday to Living Legend” w swojej historii, podczas gdy Victoria Beckham podzieliła się wspomnieniami Spice Girls, aby to uczcić.

Ikona: W swojej sześcioletniej karierze sprzedał ponad 300 milionów płyt na całym świecie (na zdjęciu w 1980 roku)

Ikona: W swojej sześcioletniej karierze sprzedał ponad 300 milionów płyt na całym świecie (na zdjęciu w 1980 roku)

Szczęśliwy: Elton powiedział:

Lucky: „Czuję się niesamowicie szczęśliwy, ponieważ w wieku 75 lat nadal kocham to, co robię tak bardzo – nadal jestem pasjonatem muzyki i podekscytowany możliwością grania, słuchania i rozmawiania o tym każdego dnia” (zdjęcie około 1981 r.)

Trasa Eltona pojawi się w Wielkiej Brytanii w czerwcu, po jego północnoamerykańskim postoju na wycieczce Farewell Yellow Brick Road, gdzie, jak przyznaje, bycie w trasie to „wybuch”.

„Dreszcz akcji na żywo jest tak samo niesamowity, jak 50 lat temu” – powiedział.

Wciąż stojący wokalista powiedział, że chce również zainspirować nowe pokolenie artystów, stwierdzając: „Mam wiele do przekazania nowej generacji fanów i artystów i jestem zdeterminowany, aby nadal dawać z siebie. Branży, która dała mi tak wiele.

Rocket Man: Trasa Eltona pojawi się w Wielkiej Brytanii w czerwcu, po jego północnoamerykańskiej części trasy Farewell Yellow Brick Road, gdzie, jak przyznaje, jest w trasie.

Rocketman: Trasa Eltona pojawi się w Wielkiej Brytanii w czerwcu, po jego północnoamerykańskiej części trasy Farewell Yellow Brick Road, w której, jak przyznaje, bycie w trasie to „wybuch”

Pasja: Elton powiedział:

Pasja: „Ekscytacja akcji na żywo jest tak samo niesamowita, jak 50 lat temu” – powiedział Elton.

Historyczne Święta Bożego Narodzenia rozpoczynają wnikliwą rozmowę między Eltonem i Duą Lipą, wraz z ujawnieniem ostatniego odcinka podcastu Dua IHeartRadio Dua Lipa: Do Twoich usług.

Globalny hit pary z 2021 r. „Cold Heart” znalazł się na szczycie list przebojów, ponieważ kontynuują swoją głęboko zakorzenioną przyjaźń.

Wraz z wydaniem podcastu z okazji jego urodzin, słuchacze odcinków będą teraz mieli upragnione miejsce przy stole, podczas gdy para będzie rozmawiać na tematy z Tales of Wild Nights w Studio 54 o tym, jak powstały niektóre z jego najbardziej pamiętnych piosenek i momentów, ponieważ był we „właściwym miejscu we właściwym czasie”.”.

READ  True Detective: Night Country Recenzja: czy warto obejrzeć?

Najnowszy odcinek Dua Lipa: At Your Service z udziałem Eltona Johna jest już dostępny do streamowania.

Uroczystości: mnóstwo znanych twarzy życzyło Eltonowi urodzin, jak napisał David Walliams.

Uroczystości: Mnóstwo znanych twarzy życzyło Eltonowi urodzin, David Walliams zamieścił w swojej historii „Happy 75. Birthday to Living Legend”

Hot Throwback: Victoria Beckham podzieliła się powrotem Spice Girls, aby uczcić kamień milowy

Hot Throwback: Victoria Beckham podzieliła się powrotem Spice Girls, aby uczcić kamień milowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *