Fani Overwatch 2 nie mogą uwierzyć w to, co Blizzard zrobił na obiecanym trybie kooperacji PS5 i PS4 Sequel

W kolejnym zwrocie w toczącej się meta-historii Overwatch 2 Blizzard ogłosił, że długo oczekiwany tryb współpracy PvE z bohaterami został anulowany. Dzieje się tak pomimo obietnic od lat, że zostanie uwzględniony, wraz z drzewkami umiejętności i dodatkami.

Producent wykonawczy Jared Noyce przedstawił historię w A.I ostatni strumień (Dzięki, Eurogamer), przyznając, że „rozwój doświadczenia PvE nie poczynił postępów, na które liczyliśmy”. Podczas gdy zespół opracował „wiele niesamowitych treści”, Ness wyjaśnił, że „wysiłek wymagany do połączenia tego wszystkiego w doświadczenie o jakości Blizzarda, które możemy ci dostarczyć, jest ogromny i naprawdę nie widać końca…”

„Pozostajemy przed kolejnym trudnym wyborem: czy nadal wkładamy cały ten wysiłek w PvE w nadziei, że uda nam się to osiągnąć w przyszłości, czy też będziemy trzymać się tego zestawu wartości? Czy dołączyłem do gry na żywo? dopasować i skoncentrować się na tym i skoncentrować się na służeniu wam wszystkim?” Wyjaśnił Neuss. ?

Społeczeństwo, jak można było przewidzieć, nie ma z tego nic. Szczerzy członkowie wyrażali różne wersje tych samych odczuć: Blizzardowi obiecano za dużo i nigdy go nie dostarczono, a opracowana zawartość PVE prawdopodobnie została złomowana i dystrybuowana sezonowo. serpentyna KarQ Sytuację dość wymownie podsumował na Twitterze:

Co sądzisz o tym najnowszym opracowaniu? Czy miałeś nadzieję na obiecany tryb kooperacji w Overwatch 2? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Aplikacja Google Home zaczyna udostępniać pełne sterowanie telewizorem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *