Główny analityk szczegółowo opisuje ogromny cel Bitcoina, mówi, że prawdopodobnie nastąpi poważna zmiana paradygmatu

Uważnie obserwowany strateg kryptowalut mówi, że nastąpiła poważna zmiana trendu dla bitcoina (BTC).BTC).

W nowym filmie analityk kryptowalut Kevin Svenson Mówi Od jego 120 000 obserwujących na Twitterze, w Bitcoinie zachodzi teraz bycza zmiana makro.

„Przełamujemy teraz największy spadkowy klin w historii Bitcoina. Datuje się on na lata 2021-2022-2023… Zaczynamy się toczyć. Musimy oczywiście uzyskać kilka dziennych i tygodniowych zamknięć powyżej tej linii trendu, ale to może być główna zmiana paradygmatu. ”W rzeczywistości najbardziej interesującą częścią tego jest to, że jeśli zmierzysz opadający klin celu i przeniesiesz go do obszaru wybicia, przekroczy on 50 000 USD.

Dokładnie tak mówi podręcznik… Największy klin spadkowy w historii Bitcoina zmierza do 50 000 $. ”

Źródło: Kevina Svensona / YouTube

Formacja klina opadającego jest tradycyjnie zwyżkową formacją, która wskazuje na odwrócenie trendu, gdy aktywa odnotowują wyższy szczyt w trendzie spadkowym po potwierdzonym wybiciu.

W nowym filmie na YouTube, Svenson Przegląd najważniejszych wydarzeń Nie postrzega rajdu Bitcoina do 50 000 $ jako czegoś, co może się wydarzyć natychmiast.

„Prawdopodobnie dotarcie tam Bitcoina zajmie dużo czasu, a mówienie o cenach takich jak 50 000 $ brzmi dla większości ludzi wręcz niedorzecznie. Ale zazwyczaj tak właśnie robi Bitcoin. Zwykle robi to, o czym myślisz, że nie zrobi.”

W chwili pisania tego tekstu Bitcoin przechodzi z rąk do rąk po cenie 22 801 USD, czyli znacznie powyżej przekątnej oporu Svensona.

I

Nie przegap – Subskrypcja Otrzymuj zaszyfrowane alerty e-mail dostarczane bezpośrednio do skrzynki odbiorczej

sprawdzać obniżka

Podążaj za nami ŚwiergotI Facebook I kabel

Przeglądaj Codzienna mieszanka czatu

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

& nbsp

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w bitcoiny, kryptowaluty lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje transfery i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, ponosisz na własną odpowiedzialność. Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedawania żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani też nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl angażuje się w marketing afiliacyjny.

Wyróżniony obraz: Shutterstock / NextMarsMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.