Wynik Eagles vs. Giants, Takeaways: Jalen Hurts, obrona dominuje, gdy Filadelfia zmierza do tytułowej gry NFC

PHILADELPHIA – Jalen Hurts to za dużo jak na kontuzję barku, która nękała Philadelphia Eagles w play-offach.

Hurts został drugim graczem Eagles z dwoma podaniami i jednym przyłożeniem w pośpiechu w meczu play-off, dołączając do Donovana McNabba na tej wybitnej liście, gdy Eagles odnieśli 38-7 zwycięstwo w fazie playoff nad New York Giants. .

Eagles zmierzają na siódmy mecz o mistrzostwo NFC od początku sezonu 2001 i drugi w ciągu pięciu lat. Hurts skończył 16 z 24 na 254 jardów z dwoma przyłożeniami (ocena 112,2) i miał dziewięć prowadzenia na 34 jardy i przyłożenie – Eagles prowadzili 28-0 w pierwszej połowie w drodze do zwycięstwa.

Obrona również przejęła grę na początku gry, ponieważ Hassan Reddick miał 1,5 worka dla Orłów w pierwszej połowie, a duet nadal powstrzymywał Giants przed zejściem z boiska w pierwszym ataku. James Bradberry rzucił przechwyt po drugim posiadaniu Giants, pierwszym obrońcy Eagles od 9. tygodnia. Filadelfia prowadziła w tym meczu 14:0.

Boston Scott zdobył przyłożenie w drugiej kwarcie dla Eagles, jego 11. miejsce w dziewięciu meczach w karierze przeciwko Giants, wygrywając 21: 0. Scott ma na swoim koncie 19 przyłożeń w karierze, co potwierdza jego reputację „zabójcy olbrzymów”. Hurts wylądował w pośpiechu, aby zakończyć dominującą pierwszą połowę.

Orły (15-3) wydoiły stamtąd czas i awansowały do ​​gry o mistrzostwo NFC. W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 na Lincoln Financial Field zmierzą się z Dallas Cowboys lub San Francisco 49ers. Giants kończą sezon 9-8-1.

Oto kilka dodatkowych wniosków z eksplozji:

Dlaczego Orły wygrały?

Jalen Hurts wrócił do pełnej formy kalibru MVP, Myles Sanders miał otwarte linie przez całą noc, a wszechstronna obrona Jonathana Cannona ułatwiła Danielowi Jonesowi podążanie za nim. Innymi słowy, Orły wyglądały jak szczytowa wersja ich kampanii w 2022 roku. Pomimo konserwatywnego podejścia w 18. tygodniu, kiedy wraca do zdrowia po zwichniętym ramieniu, Hurts jest w pełni odmłodzony, z łatwością żywiąc się Devonta Smith i Dallas Goedert i używając nóg do dominującej gry na korcie. Saunders pozostał płynny w kosmosie, a Kenneth Cainwell rozciągał jedno mocne prowadzenie po drugim, podczas gdy Philly pędził przez ponad 250 jardów. Na „D” artysta worków Hassan Reddick znów był zajęty, z łatwością wyprzedzając Andrew Thomasa i podpalając Daniela Jonesa. Były gwiazdor Giants, James Bradberry, czytał Jonesa jak książkę we wczesnej wersji. Brett Kern przyczynił się do tego, że Nowy Jork znalazł się głęboko w kilku trafieniach Orłów tego wieczoru.

READ  Minister spraw zagranicznych Tajwanu mówi, że Chiny realizują część planu gry dotyczącego agresji

Dlaczego giganci przegrali?

Brian Daboll i Wink Martindale nie zdołali znaleźć się w składzie co najmniej rok przed terminem w oparciu o konkurencję. Dabold zasługuje na uznanie za sposób, w jaki ożywił Daniela Jonesa w tym sezonie, ale jego sytuacyjne podejmowanie decyzji pozostawiało trochę do życzenia; Przegrywając 21 runami, odszedł blisko pomocy po tym, jak zdecydował się na czwarte i długie miejsce. W międzyczasie Martindale widział, jak jego „D” gra miękko i konserwatywnie przez drugą prostą. tydzień i w przeciwieństwie do Wikingów, Orły nie chciały odpuścić. Nie pomogło to, że Jones miał bardzo mało czystych kieszeni lub otwartych odbiorników, co wymusiło wczesny rzut, który wcześnie przypieczętowałby stratę dwóch punktów. W Nowym Jorku nie ginie wszelka nadzieja; Dabol prowadzi ten zespół we właściwym kierunku. Ale byli ogrywani, ogrywani i ogrywani w każdym punkcie w Philly.

punkt zwrotny

Eagles szybko awansowali o dwa punkty, a Jalen Hurts znalazł zarówno Smitha, jak i Goederta w seriach TD jeden po drugim z bramki. Nowy Jork odważył się na swoją pierwszą jazdę, przewracając go na upadki po zbliżeniu się do środka pola. Z wynikiem 14-0 w drugiej serii, Daniel Jones uderzył Matta Bredę za 19. Ale w następnej grze, z rzutu wolnego, Jones szybko sfaulował. Uderzając w środek, były kolega z drużyny, James Bradberry, nie spieszył się. Orły nie zdobyły gola po zdobyciu piłki, ale straty zapewniły, że dynamika należała wyłącznie do gospodarzy.

Gra w grę

Hassan Reddick miał kilka presji na najważniejsze momenty, ale jednoręczne złapanie i ucieczka Dallasa Goederta zaczęło wszystko dla Philly:

Co dalej

Giganci wrócą do domu z kwaśną nutą poza sezonem: mogą nawet nie awansować do play-offów, więc mogą się tym chwalić; Wciąż czeka nas wiele ulepszeń, ponieważ Jones wciąż jest niepodpisany w QB i wymaga wielu ulepszeń po obu stronach piłki. W międzyczasie Eagles awansują do swojego drugiego meczu o mistrzostwo NFC w ciągu pięciu lat i 29 stycznia zmierzą się z Cowboys lub 49ers.

READ  Kampania Hillary Clinton zapłaciła pracownikom technologicznym za odkopanie kontaktów Donalda Trumpa z Rosją

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *