Google Pixel Fold 2 przecieka w renderach opartych na CAD, zniknęła osłona aparatu

Jakiś czas temu po raz pierwszy zobaczyliśmy nadchodzącego Google Pixel Fold 2 i wyglądało to dość dziwnie. Z tyłu nie ma już „osłony” aparatu, którą zastąpiono zaokrągloną, prostokątną wysepką, w której znajdują się dwa owalne obszary, ułożone jeden na drugim, podtrzymujące same aparaty.

Wyglądał na niekompletny, jak prototyp. Wygląda jednak na to, że Google zamierza pójść z tym projektem, ponieważ dzisiaj wyciekły oparte na CAD rendery Pixel Fold 2, a telefon wygląda identycznie jak ten na praktycznym zdjęciu wykonanym na początku tego miesiąca.

Brwi faktycznie zniknęły, a ich miejsce zajęła – zdaniem tego skromnego pisarza – najbrzydsza wyspa/guz z aparatem w historii telefonii komórkowej. Nie ma w nim nic pięknego, ani jego kształt, ani wymiary, ani położenie. Tak czy inaczej, przechodząc od tego, zauważmy, że to, co tu widzimy, to grafitowa wersja nadchodzącego składanego smartfona.

Wewnętrzny wyświetlacz mieści aparat do selfie pod ekranem, w prawym górnym rogu, dzięki czemu ramki są znacznie mniejsze niż w oryginalnym Pixel Fold. Zewnętrzny wyświetlacz ma przekątną 6,4 cala (lub 6,6 cala, jeśli wziąć pod uwagę kąty), czyli jest znacznie większy od poprzednika i ma centralny dziurkacz na aparat do selfie.

Wewnętrzny ekran ma przekątną 7,9 cala bez uwzględnienia rogów – a wraz z nimi ma 8,1 cala. Po rozłożeniu wymiary telefonu wynoszą 155,2 x 150,2 x 5,27 mm, co oznacza, że ​​jest bardziej kwadratowy od poprzednika, tak jak już krążyły plotki. Jest też trochę cieńszy, co nie zaszkodzi. Po złożeniu wymiary wynoszą 155,2 x 77,1 x 10,54 mm, a więc jest cieńszy od plotkowanego Galaxy Z Fold6.

Port USB-C, osłona głośnika i tacka na kartę SIM znajdują się na dolnej ramce, natomiast przyciski zasilania i głośności znajdują się po prawej stronie. Na górze znajduje się osłona głośnika dodatkowego, a w metalowej ramie wycięta jest linia antenowa.

READ  Ys Memoire: The Division in Felghana wystartowało 27 kwietnia w Japonii

Według poprzednich plotek Pixel Fold 2 może korzystać z chipsetu Tensor G4, co prawdopodobnie przesunie jego premierę na październik wraz z Pixelami 9 i Pixel 9 Pro. Oczekuje się, że będzie wyposażony w 16 GB pamięci RAM, co jest dotychczas rekordem Google, i pamięć UFS 4.0.

źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *