Gwiazda drużyny Yankees, Aaron Judge, opuszcza mecz po uderzeniu piłką Oriolesa na boisku

NOWY JORK (AP) – Gwiazda Yankees Aaron Judge opuścił wtorkowy mecz przeciwko Baltimore Orioles w jedną rundę po uderzeniu w lewy mały palec szybką piłką Alberta Suareza z prędkością 94,1 mil na godzinę.

Zaciskając zęby i składając rękę, Judge wszedł do pierwszej bazy w trzeciej rundzie. Został sprawdzony przez trenera lekkoatletyki i wziął udział w meczu. Uderzył w singiel Giancarlo Stantona, po czym pobiegł tunelem w stronę budynku klubu.

Sędzia grał na środku pola w górnej części czwartej rundy, ale w dolnej połowie został wyniesiony do roli Trenta Grishama uderzającego szczypcami. Yankees powiedzieli, że sędzia zostanie poddany obrazowaniu w szpitalu New York-Presbyterian Hospital, a badanie przeprowadzi dr Christopher Ahmed, główny lekarz zespołu.

Judge osiąga wynik 0,302 i prowadzi w głównych ligach z 26 zdobytymi bramkami i 64 RBI. 32-latek pięciokrotnie brał udział w All-Star i został MVP AL w 2022 r. po zdobyciu 62 home runów, co pobiło rekord Rogera Morrisa w AL, który w 1961 r. wynosił 61.

Sędzia chybił 45 meczów w 2018 roku ze złamanym prawym nadgarstkiem Jacob Junis z Kansas City po uderzeniu boiskiem.

Gwiazda Los Angeles Dodgers W niedzielę Mookie Betts złamał lewą rękę Oczekuje się, że miotacz Royals Don Altavilla będzie pauzował od sześciu do ośmiu tygodni po uderzeniu narzutem.

___

AP MLB: https://apnews.com/hub/mlb

READ  Zimowa burza: gubernatorzy południa ogłaszają stan wyjątkowy przed burzą zimową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *