Halo Infinite Season 4 zawiera tryb infekcji i zostanie wydany w przyszłym miesiącu

Przygotujcie się, Spartanie — w Halo Infinite wreszcie pojawi się tryb infekcji.

343 Industries ogłosiło „powrót infekcji w sezonie 4” za pośrednictwem prostego tweeta opublikowanego na oficjalnych kanałach społecznościowych Halo. Walka o przetrwanie rozpoczyna się 20 czerwca.

Zagrajmy w kampanię Halo Infinite – czas zacząć walczyć!

Infekcja — tryb zombie PvP, w którym zarażeni Spartanie wyszukują i zarażają zdrowych towarzyszy — od dawna jest podstawowym elementem Spartan, ale zauważalnie brakowało go w Infinite, gdy wystartował w 2021 roku.

Microsoft obiecał ostatnio większą „spójność” z sezonowymi aktualizacjami Halo Infinite, ponieważ trzeci sezon rozpoczął się w marcu. Sezon 4 rozpocznie się w przyszłym miesiącu wraz z nowym systemem postępów i wyczekiwanym trybem infekcji.

Weteran deweloper Halo, Frank O’Connor, niedawno opuścił Microsoft, ostatni z długiej listy głośnych odejścia z 343 Industries, w tym dyrektora kreatywnego gry wieloosobowej Halo Infinite, Toma Frencha, i byłego dyrektora Halo, Josepha Statena, który dołączył do Netflix, aby rozpocząć działalność. Gra wieloplatformowa AAA.

Inne niedawne odejścia to David Berger, który był głównym twórcą ambitnej technologii silnika Sleepspace Infinite, oraz prezes 343 Bonnie Ross, która ogłosiła odejście z firmy po 15 latach.

Od tego czasu 343 Industries wydało krótkie oświadczenie, starając się stłumić obawy dotyczące flagowej serii Microsoftu, Halo, stwierdzając, że Halo i Master Chief „tu zostaną”, a zespół 343i „będzie nadal rozwijać Halo teraz i w przyszłości” .

READ  Najlepsze oferty na laptopy w Cyber ​​​​poniedziałek: MacBook, Lenovo, Dell i HP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *