Hawaje sezon 3 – Ostateczny termin

W zaskakującym ruchu po zakończeniu serii CBS NCIS: Los AngelesLL Cool J (ur. James Todd Smith) ponownie wcieli się w rolę Sama Hanny jako powracająca gwiazda gościnna w 3. NCIS: Hawaje. Po raz pierwszy pojawił się dziś wieczorem w finale drugiego sezonu serialu prowadzonego przez Vanessę Lachey.

W odcinku zatytułowanym „Dies Irae”, kiedy Jane Tennant (Lachey) i Kate Whistler (Tori Anderson) zostają zaatakowane pod ostrzałem w Wenezueli, otrzymują pomoc od Sama, który przedostał się z Maroka.

W obsadzie są także Alex Tarrant, Noah Mills, Yasmine Bustami i Jason Anton.

„Wszyscy w NCIS: Hawaje „Jest wielkim fanem LL Cool J od lat i nie może być szczęśliwszy ani zaszczycony, że może dodać swój niesamowity talent do naszej ohany w sezonie 3” – powiedzieli w oświadczeniu producenci wykonawczy Matt Bosack, Jan Nash i Christopher Silber.

„Jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w pracy NCIS: Hawaje to zdolność serialu do połączenia franczyzy. Świetnie się bawiliśmy publikując Aloha NCIS I NCIS: LA z potrójnym krzyżem. Teraz mamy świetną okazję, by sprowadzić Sama Hannę na Hawai’i, aby pomógł wyspie rozwiązać kilka spraw i może przy okazji trochę się pośmiać. Witamy w Ohanie, Todd! To będzie przyjemna podróż! — dodał Lachey.

Producentami wykonawczymi są Matt Busack, Jan Nash i Christopher Silber. NCIS: Hawaje Wyprodukowane przez CBS Studios.

READ  Kierowca przyznaje się do obniżonych zarzutów w wypadku w Vermont, w którym zginął aktor Treat Williams

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *