iPhone 15, nowy Apple Watch i nowe AirPods

Godzinę temu

Dziękujemy za dołączenie

Uczestnicy oglądają zupełnie nowe produkty Apple podczas wydarzenia Apple w Steve Jobs Theatre w Apple Park w Cupertino w Kalifornii, 12 września 2018 r.

Justin Sullivan | Wiadomości z Getty Images | Dobre zdjęcia

To już koniec naszej relacji na żywo! Postaramy się jak najszybciej obejrzeć urządzenia osobiście. Dzięki za dołączenie.

— Haydena Fielda

Godzinę temu

Wysokiej klasy iPhone firmy Apple dobrze współpracuje z wysokiej klasy zestawem słuchawkowym

Wideo przestrzenne Apple iPhone 15.

Źródło: Apple Inc.

Dyrektor Apple powiedział, że zdjęcia i filmy zrobione iPhonem 15 Pro i oglądane na Vision Pro będą wyglądać „realistycznie”.

Użytkownicy mogą teraz rejestrować filmy przestrzenne zarówno za pomocą kamer ultrawide, jak i konwencjonalnych, aby tworzyć filmy 3D, które można oglądać w Vision Pro. Te filmy można udostępniać każdemu posiadaczowi Apple Vision Pro, a ich premiera nastąpi „jeszcze w tym roku”.

– Rohana Goswamiego

Godzinę temu

Apple iPhone 15 Pro kosztuje 999 dolarów, a iPhone Pro Max – 1199 dolarów

Cena Apple iPhone 15 Pro i Pro Max

Źródło: Apple Inc.

Apple ogłosił, że cena iPhone’a 15 Pro będzie zaczynać się od 999 dolarów, czyli w tej samej cenie co w zeszłym roku. Cena iPhone’a 15 Pro Max wynosi 1199 dolarów, co jest ceną premium, ale użytkownicy otrzymują 256 gigabajtów pamięci.

Telefony można składać w przedsprzedaży już w piątek, a telefony będą dostępne od 22 września.

– Ashley Cabot

Godzinę temu

Aparaty iPhone’a 15 Pro przechodzą duże ulepszenia

Aparat Apple iPhone 15.

Źródło: Apple Inc.

Aparaty 48-megapikselowe mogą teraz domyślnie robić zdjęcia w rozdzielczości 48 MP HEIF i bardzo wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia o rozdzielczości 24 megapikseli dobrze sprawdzają się w przypadku zdjęć o dużej szczegółowości przy słabym oświetleniu.

Czujnik jest większy niż w poprzednich modelach iPhone’a, a silnik Photonic Engine iPhone’a 15 Pro pozwala na ogniskowe 24, 28 i 35 milimetrów.

iPhone 15 Pro będzie miał także teleobiektyw 3X. W przypadku 15 Pro Max zostanie on uaktualniony do 5-krotnego zoomu. To nowa różnica pomiędzy dwoma modelami i tak już high-endowych iPhone’ów.

iPhone 15 Pro Max będzie miał także ogniskową 120 mm. Użytkownicy mogą podłączyć iPhone’a 15 Pro bezpośrednio do komputerów Mac.

READ  Rodzina Monique Munoz osiedliła się w wypadku samochodowym

– Rohana Goswamiego

Godzinę temu

Aktualizacja USB-C oznacza, że ​​starsze kable Lightning już nie działają

Złącze USB-C Apple iPhone 15

Źródło: Apple Inc.

Gdy Apple przejdzie na ładowanie iPhone’a 15 przez USB-C, stare kable Lightning użytkowników nie będą już działać.

Oznacza to, że mieszkańcy USA będą musieli zaopatrzyć się w nowe kable, które pozwolą na modernizację, chociaż wielu z nich ma już je do swoich laptopów, słuchawek i innych gadżetów. Ale Apple dołączy kabel do pudełka iPhone’a.

– Ashley Cabot

2 godziny temu

Apple wprowadza „przycisk akcji” dla iPhone’a 15 Pro

Przycisk akcji Apple iPhone 15.

Źródło: Apple Inc.

Apple zastępuje przełącznik wyciszenia „przyciskiem akcji” w swoim modelu iPhone’a 15 Pro. Gdy użytkownik go naciśnie, nadal może przełączać się między dzwonkiem a ciszą, ale może wybierać spośród różnych działań. Użytkownicy mogą na przykład nacisnąć przycisk i rozpocząć nagrywanie notatki głosowej.

Przycisk odpowiada wizualnej informacji zwrotnej na dynamicznej wyspie iPhone’a 15 Pro.

– Ashley Cabot

2 godziny temu

Nowe funkcje będą obsługiwane przez A17 Pro, pierwszy w branży chip 3 nm

Układ Apple iPhone Pro A17 Pro.

Źródło: Apple Inc.

Nowy chip A17 Pro ma „przełomowy” procesor graficzny, 3-nanometrowy chip wyprodukowany przez firmę Taiwan Semiconductor. Zawiera także 19 miliardów tranzystorów.

Będzie miał dwa rdzenie wysokowydajne i cztery rdzenie „wydajnościowe”. Akcelerator sztucznej inteligencji Apple, Neural Engine, jest dla firmy dwa razy szybszy i zasilany 16 rdzeniami. Procesor graficzny to sześciordzeniowa jednostka, która według Apple jest o 20% szybsza niż poprzednia wersja, a firma twierdzi, że procesory graficzne skupiają się na grach, a nie na sztucznej inteligencji.

— Kiffa Leswinga

2 godziny temu

iPhone 15 Pro dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych

Wysokiej klasy, pokryty tytanem iPhone 15 Pro jest dostępny w kolorze czarnym, niebieskim i srebrnym. Dyrektorzy Apple zachwalają jego lekkość i smukłość, podkreślając jednocześnie wytrzymałość tytanu, porównując go do stopów stosowanych w łaziku marsjańskim.

– Rohana Goswamiego

2 godziny temu

iPhone 15 Pro będzie dostarczany w iPhonie z tytanową obudową, która jest „lżejsza” i ma „smukłe ramki”

READ  Przejdź do treningu Tysona Fury’ego; 17 lutego walka z Oleksandrem Usykiem ppt.

Apple iPhone 15 Titanium Pro.

Źródło: Apple Inc.

Obydwa modele iPhone’a 15 Pro pokrywa wytrzymały tytanowy materiał. Teraz używają mniej wytrzymałego aluminium. W porównaniu do obecnej generacji iPhone’a 14 Pro, tytan jest szczotkowany i sądząc po zwiastunie, ma nieco gładsze krawędzie.

– Rohana Goswamiego

2 godziny temu

Apple iPhone 15 może wezwać pomoc drogową przez satelitę

Pomoc Apple SOS.

Źródło: Apple Inc.

Apple ogłosiło, że iPhone 15 będzie mógł wezwać pomoc drogową przez satelitę.

Oznacza to, że użytkownicy nieposiadający dostępu do sieci komórkowej, którzy potrzebują pomocy w drodze, nadal będą mogli ją uzyskać. Usługa jest bezpłatna dla użytkowników iPhone’a 15 przez dwa lata.

– Ashley Cabot

2 godziny temu

Ceny iPhone’a 15 mają zaczynać się od 799 dolarów

Podstawowa cena iPhone’a 15 wynosi 799 dolarów. Większy iPhone 15 Plus kosztuje 899 dolarów. Niższa cena się nie zmienia.

— Kiffa Leswinga

2 godziny temu

Apple potwierdza, że ​​USB-C pojawi się w iPhonie

Złącze USB-C Apple iPhone 15.

Źródło: Apple Inc.

„USB-C stał się akceptowanym na całym świecie standardem, dlatego wprowadzamy go do iPhone’a” – powiedział prezenter Apple. To było największe emocje tego poranka w Cupertino w Kalifornii.

— Kiffa Leswinga

2 godziny temu

USB-C, „powszechnie akceptowany standard”, pojawi się w iPhonie 15

Publiczność wyraziła największy entuzjazm, gdy Apple ogłosił ładowanie przez USB-C i przewodowe słuchawki AirPods dla iPhone’a 15 nowej generacji. Dyrektor powiedział, że AirPods Pro drugiej generacji również zostaną zaktualizowane do obsługi USB-C.

— Kiffa Leswinga

2 godziny temu

Najwyższej klasy bioniczny chip Apple A16 będzie teraz standardem w podstawowym telefonie iPhone 15

16-rdzeniowy układ A16 Bionic po raz pierwszy zadebiutował w topowym iPhonie 14 Pro w zeszłym roku. Teraz przychodzi na myśl podstawowy iPhone 15 firmy Apple.

– Rohana Goswamiego

2 godziny temu

Nowe opaski Apple pokazują, że firma wychodzi poza modę

Ponieważ Apple przestaje używać skóry jako materiału w swoich produktach, we wtorek wprowadziło kilka nowych pasków i kolorów opartych na włóknach i plastiku, z których wiele wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu ze względu na swój kolor lub kształt.

Choć rezygnacja ze skóry jest dobra dla środowiska, stanowi to wyraźne odejście od premiery oryginalnego Apple Watcha w 2014 roku, która skupiała się na modzie, w tym na markach luksusowych i luksusowych wykończeniach, takich jak skóra.

READ  Aktualizacja kontuzji Patricka Mahomesa: Chiefs QB rozpoczyna drugą połowę po skręceniu kostki w meczu z Jaguarami

— Kiffa Leswinga

2 godziny temu

Zarówno iPhone 15, jak i iPhone 15 Plus będą miały Dynamic Island

Apple wypuszcza iPhone’a 15.

Źródło: Apple Inc.

Wprowadzona po raz pierwszy w iPhonie 14 Plus, Dynamic Island pojawia się teraz zarówno w wyższej, jak i niższej wersji iPhone’a 15.

– Rohana Goswamiego

2 godziny temu

Oto nowy iPhone 15

Apple wypuszcza iPhone’a 15.

Źródło: Apple Inc.

Tim Cook wraca na scenę. Firma ogłasza teraz najnowszy produkt z tej linii: iPhone’a 15. Film poglądowy przedstawiał iPhone’a 15 w stonowanych kolorach różowym, żółtym, zielonym, niebieskim i oczywiście czarnym.

– Rohana Goswamiego

2 godziny temu

Ogłoszono cenę Apple Watch Ultra 2: 799 dolarów

Apple Watch seria 9.

Źródło: Apple Inc.

Apple Watch Ultra 2 będzie kosztować 799 dolarów, Series 9 będzie kosztować 399 dolarów, a SE drugiej generacji będzie kosztować 249 dolarów – podała firma.

– Rohana Goswamiego

2 godziny temu

Skórzane paski należą już do przeszłości, twierdzi Apple

Apple wprowadziło do swoich zegarków nowe paski z mikrotkanki, które według firmy nie zawierają skóry, co według firmy jest lepsze dla środowiska.

Firma nawiązała współpracę z luksusową marką Hermès nad czterema nowymi paskami bez skóry i ogłosiła współpracę zespołu z marką odzieży sportowej Nike.

– Ashley Cabot

2 godziny temu

Apple wypuściło nowy Apple Watch Ultra 2

Nowy Apple Watch Ultra 2.

Źródło: Apple Inc.

Jeff Williams prezentuje teraz nowy, wysokiej klasy zegarek Apple Watch – Apple Watch Ultra 2. Nowy chip S9 będzie wyposażony w precyzyjne wykrywanie dzięki nowej ultraszerokopasmowej architekturze drugiej generacji i nowemu wyświetlaczowi o pojemności 3000 nitów. . Ma także 72 godziny pracy na baterii i jest wykonany w 95% z tytanu pochodzącego z recyklingu.

Urządzenie będzie wyposażone w nową tarczę zegarka, zwaną wyłącznie Ultra 2 Modular Ultra. Apple opisuje ją jako najbardziej konfigurowalną tarczę zegarka, jaką kiedykolwiek stworzono.

– Rohana Goswamiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *