James Murphy udostępnia aktualizację dźwięku LCD

W ciągu ostatnich kilku miesięcy system dźwiękowy LCD był zbyt aktywny dla zespołu, który wydaje się nie mieć albumu w zasięgu wzroku. grupa grała Pobyt jesienny na Brooklynie (Minus trzy pokazuje, że Odwołany ze względu na wzrost COVID-19), mieli Amazon Prime wakacjeI tylko w zeszłym tygodniu Byli gośćmi muzyki Na Sobotnia noc na żywo Zagrał dwie bardzo stare piosenki. Mają też kilka niedawno ogłoszonych rezydencji w Bostonie, Filadelfii i Londynie.

Dziś James Murphy, lider systemu audio LCD, zdecydował się na prezentację aktualizacja zespołu W którym opowiadał o przyczynach pobytów SNL I dlaczego trzy odwołane koncerty w Nowym Jorku nie zostaną przełożone. Oto pełny tekst jego posta na Facebooku:

Wygląda na to, że nadszedł czas na aktualizację. Pytają kierownictwo. Myślę, że granie koncertów/wydawanie muzyki to główny sposób, w jaki zespół komunikuje się ze światem, ale historycznie rzecz biorąc, robiliśmy też więcej wywiadów z magazynami i tym podobne. Myślę, że ostatnio było to o wiele trudniejsze, ponieważ większość artykułów dziennikarskich z konieczności stała się rodzajem przynęty na kliknięcia, znacznie mniej ludzi kupuje prawdziwe czasopisma i gazety, a ja nie jestem zainteresowany clickbait/hot. Powiedziawszy to, fajnie byłoby mieć kiedyś znowu dobry wywiad. Oznacza to, że nie mamy 100% kontroli nad tym, co zostało powiedziane, co jest zdrowe, jeśli w pracy próbujesz dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś na świecie, o czym niewiele wiesz, gdy mówisz tylko o swoim głosie . I nie uczysz się tego na przykład z Twittera.

Niezależnie od tego, oto jesteśmy.

Pod koniec zeszłego roku zagraliśmy 17 koncertów na Brooklynie, a teraz robimy małe rezydencje w kilku miejscach, takich jak Philly i Boston. Potem Londyn. Widzisz, historycznie mamy tendencję do robienia dużych przerw między trasami koncertowymi a płytami długogrającymi. A potem, po przerwie, zacząłem czuć, że chcę pobić rekord albo zagrać kilka koncertów. Ale potem zacząłem myśleć „O rany. Jeśli robisz album, musimy ćwiczyć miesiącami, aby przygotować się do trasy, a ty musisz zarezerwować trasę z wyprzedzeniem i kto wie, kiedy nagranie będzie gotowe?” Tak stało się z The American Dream. Zarezerwowaliśmy koncerty, myśląc, że skończę lub zaraz skończę nagrywanie, a potem tego nie zrobiłem, a teraz jesteśmy na całej trasie ze mną, próbując pracować nad płytą w przerwach, co nie było zbyt wiele. .. Jest też coś z wycieczkami, w których inwestujesz tyle czasu, energii i kosztów w „przygotowywanie się”, że w końcu wędrujesz przez wieki tylko po to, aby było to warte zachodu… potem znowu potrzebujesz dużej przerwy. Nie możesz zacząć od nowa. To jest cykl.

READ  Inside Out 2 przewyższa prequele Quiet Place, takie jak Horizon Bombs

Naprawdę chcieliśmy przestać żyć w ten sposób, więc rozmawialiśmy o zagraniu kilku koncertów w Nowym Jorku, gdzie mieszka większość z nas, io tym, żeby nie robić tego za dużo. Na przykład granie, bo to lubimy i dlatego, że lubimy się nawzajem. Bycie tylko małym nowojorskim zespołem. I może co roku będziemy robić coś takiego. Po prostu dbaj o kondycję, jeśli to ma sens. I rób kłody po drodze. Może po prostu single przez jakiś czas, więc nie ma jakiejś „paniki albumowej” itp., której nie znamy. Wiemy, że prowadzenie tych koncertów było wspaniałe i nie możemy się doczekać pozostałych w tym roku. To nie jest przytłaczające, więc mogę pracować nad nową muzyką i wszyscy możemy być ludźmi. Może w przyszłym roku zagramy gdzie indziej, przeniesiemy się do miast, w których lubimy grać, gdzie chcemy itp.

Kilka tygodni temu SNL poprosił nas o nieprzerwaną grę i to było dla nas świetne. Wielu z nas dorastało na tym programie. Nie mieliśmy nic nowego do promowania, ale byli dla nas całkowicie otwarci na granie, co tylko chcieliśmy i mogliśmy w zasadzie wziąć taksówkę, więc było dla nas jasne, że to zrobimy. To było niesamowicie zabawne. Kto by nie chciał tego zrobić?

Wreszcie, ten rok będzie przerażający dla naszego dwudziestego roku bycia zespołem rockowym. Mam na myśli, że „Loss of My Advantage” / „Rhythm Connection” 12” ukazały się latem 2002 roku, a potem zagraliśmy nasz pierwszy koncert 19 listopada tego roku. To było w Londynie, kiedy Arthur Baker i Shawn McCluskey byli z powrotem na imprezę w Nowym Jorku w Great Eastern Hotel Więc trochę się bawimy, choć w małym stopniu.

I nie zapominajmy, że jest to również 20 rocznica wydania płyt DFA, z pierwszą 12-calową płytą wydaną wiosną 2002 roku. Staramy się więc uzyskać dobre osiągnięcia DFA w kilku miejscach. Przyjdź do nas!

READ  Folie À Deux data premiery jesień 2024 - termin

Stoisz nieruchomo wystarczająco wysoko i wszystko znów się kręci.
Sny nigdy się nie konczą.

lepszy
meczety

No i PS. Widzę ludzi, którzy pytają, kiedy „przełożyć” trzy odwołane koncerty Brooklyn Steel. Zasadniczo nie „przekładamy” tych koncertów. Oto niektóre z powodów:

Daliśmy wszystkim pieniądze, ponieważ nienawidzę pomysłu trzymania pieniędzy ludzi na gołe „przyszłe” show. (Mam znajomych, którzy zapłacili za bilety na odwołane koncerty w połowie 2020 r. i wciąż czekają na przełożony koncert, i chociaż w 100% rozumiem, że konkretny zespół może nie mieć środków, aby spłacić wszystkim po wydaniu fortuny organizowanie wspólnego występu, to nie jest coś, co czuję się komfortowo, robiąc to.)

W tym momencie trzeba zarezerwować miejsce takie jak stal brooklyńska z około rocznym wyprzedzeniem, więc nie ma prawie 3 dni, aby je zdobyć (a jeśli przełożymy termin, co z osobami, które miały bilety, ale nie mogły pojawić się w te dni ? Że tracą pieniądze tylko dlatego, że nie mogą ich zarobić? Co jeśli wybierzemy inne miejsce, którego posiadacz biletu nienawidzi. Tam jest pole minowe!)

Każdemu, kto przegapił pierwsze koncerty, dajemy kolejną rundę koncertów w Nowym Jorku, więc w zasadzie jest to „przełożone”, jeśli chcesz, pozwalając ludziom zdecydować, czy chcą jeszcze jechać, czy może są znudzeni nami i zamiast tego chcesz zobaczyć kogoś innego.

Więc to jest to. Zagramy ponownie. I nie nastąpi to za 5 lat, więc jeśli masz bilet na koncert, który został odwołany, będziesz pierwszy w kolejce na nadchodzących koncertach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *