Jessica Biel została zauważona po raz pierwszy od aresztowania jej męża Justina Timberlake’a w Hamptons

Zaledwie kilka godzin po aresztowaniu jej męża, Justina Timberlake’a, Jessica Biel była ciężko w pracy. Zdjęcia JC

Jessica Biel była ciężko w pracy zaledwie kilka godzin po aresztowaniu jej męża Justina Timberlake’a w Hamptons pod zarzutem DWI.

42-letnia aktorka wyglądała na smutną pomiędzy ujęciami swojego nadchodzącego serialu thrillera „The Better Sister”, który był kręcony we wtorek w Nowym Jorku.

Bell, która w 2012 roku poślubiła 10-krotną zdobywczyni nagrody Grammy, milczała na zdjęciach na planie na górnym Manhattanie.

Bell, która w 2012 roku poślubiła 10-krotną zdobywczyni nagrody Grammy, milczała na zdjęciach na planie na górnym Manhattanie. Wiadomości Jose Pereza/Splash

Belle miała na sobie długą dopasowaną sukienkę w paski i krótkie włosy spięte w boba. Do stylizacji dobrała złotą biżuterię, w tym naszyjnik z grubego łańcuszka, zegarek i złoty pierścionek.

Zaledwie kilka godzin wcześniej Timberlake został zatrzymany w Sag Harbor w stanie Nowy Jork i osadzony w areszcie po tym, jak ukarano go za wjechanie na znak stopu i nieustąpienie pierwszeństwa pasowi ruchu.

Timberlake został aresztowany w poniedziałek wieczorem w Hamptons pod zarzutem DWI. Sag Harbor PD/MEGA

Według strony szóstej Timberlake był „z grupą przyjaciół” w hotelu American przy Main Street, zanim opuścił samochód około 12:30.

Funkcjonariusze poddali go terenowemu badaniu trzeźwości, ten jednak odmówił poddania się badaniu alkomatem.

42-letnia aktorka wyglądała na smutną pomiędzy ujęciami swojego nadchodzącego, ekscytującego serialu Prime Video. Zdjęcia JC

43-letni twórca hitu został sfilmowany w kajdankach, gdy zabierała go policja, a później widziano go, jak opuszczał lokalny komisariat policji ze swoim prawnikiem.

We wtorek stawił się przed sądem i został zwolniony bez możliwości wpłacenia kaucji.

Matka dwójki dzieci pracuje obecnie nad filmem „The Better Sister” w Nowym Jorku. Zdjęcia JC
Belle miała na sobie długą dopasowaną sukienkę w paski i krótkie włosy spięte w boba. Zdjęcia JC

Bell była także widziana podczas kręcenia swojego nadchodzącego programu, zanim jej mąż został aresztowany.

W dniu aresztowania piosenkarki „SexyBack” matkę dwójki dzieci widziano w Central Parku wraz z Coreyem Stollem i Elizabeth Banks.

Biel uzupełniono złotą biżuterią, w tym naszyjnikiem z grubego łańcuszka, zegarkiem i złotym pierścionkiem. Zdjęcia JC
43-letni twórca hitu „Cry Me a River” został zaprowadzony przez policję, a później widziano go, jak opuszczał lokalny komisariat policji ze swoim prawnikiem. Douga Koontza

Na potrzeby serialu cała trójka była ubrana w średniowieczne stroje, które składały się z białej koszuli z krótkim rękawem, niebieskiej kamizelki i długiej spódnicy. Miała warkocze z boku swoich długich brązowych włosów.

Zdjęcia do serialu, którego zdjęcia rozpoczęły się na początku tego miesiąca w Nowym Jorku, są inspirowane serialem Alafaira Burke’a Powieść 2019 Film opowiada o dwóch siostrach, które żyły w separacji po tym, jak jeden z ich mężów został zamordowany.

READ  Raport szeryfa mówi, że Jeremy Renner został zmiażdżony przez pług śnieżny, gdy próbował uratować swojego siostrzeńca przed kontuzją

Bell i Timberlake nie wypowiadali się publicznie na temat jego aresztowania.

Z dokumentów sądowych wynika, że ​​jego kolejna rozprawa odbędzie się 26 lipca.

We wtorek stawił się przed sądem i został zwolniony bez możliwości wpłacenia kaucji. Douga Koontza
Biel i Timberlake są małżeństwem od 2012 roku i mają dwójkę dzieci. JessicaBelle/Instagram

Timberlake objął urząd Zapomnij o światowej trasie koncertowej Tomorrow Od kwietnia ma zaplanowane koncerty w Chicago w piątek i sobotę.

Piosenkarka „What Goesaround… Comesaround” zarezerwowała także występy w Madison Square Garden na 25 i 26 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *