W obozowisku bezdomnych w Hollywood znaleziono bagaż podróżujący samolotem American Airlines do Burbank

Kobieta z południowej Kalifornii, która zgubiła bagaż po locie American Airlines na lotnisko Hollywood Burbank, powiedziała, że ​​później znalazła swoją torbę w obozowisku dla bezdomnych w Hollywood.

Oni Grace powiedziała, że ​​po odwołaniu jej lotu American Airlines w dniu 29 maja w Dallas w Teksasie poleciała później do Burbank innym lotem bez bagażu.


„Pięć dni później mój bagaż dotarł do Burbank w niedzielę wieczorem” – wyjaśniła. „W poniedziałek rano zadzwoniła do mnie firma przeprowadzkowa z informacją, że dostarczy mój bagaż do domu”.

Jednakże Grace miała w torbie Apple AirTag i widziała, że ​​nie został on dostarczony do jej domu. Korzystając z trackera GPS udała się w rejon Sunset Boulevard i Western Avenue w celu odnalezienia swoich rzeczy.

„Kiedy przyjechałam, moja torba powoli dotarła do Santa Monica i Western i wtedy znalazłam swoje rzeczy, nie torbę, ale ich kawałki w wózku bezdomnego” – powiedziała Grace. „Dochodzisz do punktu, w którym rozglądasz się po obozie i myślisz: «Nawet nie chcę swoich rzeczy z powrotem». Miałam kosmetyczki, które zostały wyrzucone do góry nogami. Miałam kosmetyczki. Cały makijaż znikł”.

Powiedziała, że ​​nie ma pojęcia, w jaki sposób jej torba dostała się do obozowiska bezdomnych, ale powiedziała Sandrze Mitchell z KTLA, że widziała w okolicy wiele innych skradzionych bagaży.

„Tego dnia zobaczyłam dziesiątki walizek, zupełnie nowych i markowych walizek rozrzuconych po całym obszarze Western i Sunset” – powiedziała Grace. „Wszędzie rzędy walizek, rowerów i wózków dziecięcych marki linii lotniczych”.

Żąda teraz odpowiedzi od American Airlines, składa skargę do linii lotniczej i zgłasza sprawę policji. Zatrudniła także prawnika.

Grace twierdzi, że obszar lotniska Burbank, w którym przechowywany jest opóźniony bagaż, nie jest zabezpieczony, a niektóre torby są umieszczane na chodniku przed terminalem.

READ  Foxconn staje przed dochodzeniem podatkowym w Chinach w związku z wyborami na Tajwanie – źródła

„Pokazali mi zdjęcia przedstawiające, jak American Airlines przygotowują bagaże do zabrania, ale ja nie zostawiam ich bezdomnym” – powiedziała. „Zamieściłem to w linii lotniczej. American Airlines są odpowiedzialne za moją torbę, praktycznie zmuszając cię do sprawdzenia jej przy bramce. To ich wina”.

Chociaż udało jej się odzyskać z bagażu kilka rzeczy osobistych, twierdzi, że utracone przedmioty, w tym sprzęt medyczny związany z jej pracą, były warte 6000 dolarów.

Według Grace linie lotnicze American Airlines zaoferowały jej dotychczas 1700 dolarów za zagubiony bagaż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *