Joy Behar przypomina sobie, że „morderstwo jest złe” w niezręcznej chwili z Gypsy Rose Blanchard

Gypsy Rose Blanchard odwiedziła „The View”.„W piątek musiałem przeżyć niewygodny moment na antenie ze współgospodarzem Joy Behar.

Blanchard (32 lata) został zwolniony z więzienia w zeszłym tygodniu po spędzeniu prawie dziesięciu lat za kratkami za morderstwo drugiego stopnia w wyniku śmierci swojej agresywnej matki w 2015 r. Podczas wywiadu Blanchard opowiedziała o swoich planach na przyszłość, które obejmują działalność rzeczniczą na rzecz innych ofiar przemocy. Następnie zwróciła się do kamery.

„Gdyby ktoś teraz oglądał, sPowiedziała: „Posłuchaj mnie i posłuchaj moich słów. Nie jesteś sam w tej sytuacji”. – Są inne wyjścia. Zrobiłeś źle, więc…

„Nie, nie, kochanie, nie” – powiedział Behar, przerywając Blanchardowi. „nie mów tak.”

„No cóż, zrobiłem…” – powiedział Blanchard.

„Nie miałeś wyboru” – powiedział Behar.

„Popełniłem błąd” – powiedział Blanchard. – I zapłaciłem za to swoje.

– Och, masz na myśli Który „Część” – powiedział Behar z nieśmiałym uśmiechem i zaczął się wycofywać.

– Tak – powiedział Blanchard. – Ta część.

– Dokąd z tym zmierzasz, Joey? – krzyknął spoza kamery jeden z gospodarzy Bihar.

„Morderstwo jest czymś złym, Joey” – powiedziała z udawaną cierpliwością współgospodarz Ana Navarro.

„Tak, morderstwo jest czymś złym” – powiedział Blanchard z dziwnym śmiechem.

Klip chwili Trafił do serwisu X, dawniej Twittera, gdzie użytkownicy z pewnością odnaleźli humor w pozornej sugestii Behara, że ​​zabijanie jest czasami akceptowalne.

Ale wiele innych osób zgodziło się z Beharem, który prawdopodobnie miał na myśli straszliwe znęcanie się, jakiego musiał doświadczyć Blanchard. Niektórzy twierdzili, że biorąc pod uwagę okoliczności sprawy Blanchard, rozumieją jej działania.

Aby sprzedać oszustwo, Claudine Blanchard zmusiła córkę do korzystania z wózka inwalidzkiego, ogoliła głowę i zleciła lekarzowi założenie jej zgłębnika do żołądka. Clauddine, która również stosowała przemoc fizyczną, wykorzystywała fałszywe choroby Gypsy Rose dla osobistych korzyści i przekonała społeczność, że ta farsa jest prawdziwa – utrzymuje jej córkę w izolacji i w stanie zahamowania rozwoju.

Gypsy Rose uświadomiła sobie później, że wcale nie jest chora, i w wieku dziewiętnastu lat spiskowała ze swoim ówczesnym chłopakiem, Nicholasem Godejohnem, aby zabić jej matkę. To był Godejohn Został skazany za morderstwo pierwszego stopnia Po tym, jak w 2015 r. zadźgał Claudine Blanchard na śmierć w jej domu w Springfield w stanie Missouri. Został skazany na dożywocie.

Podczas występu w „The View” Gypsy Rose została zapytana o krytyków, którzy twierdzą, że wykorzystuje swoją sławę do celów finansowych. ona Wyjaśniła powody, dla których pojawia się publicznie po zakończeniu wyroku.

„Jestem osobą bardzo prywatną i nie lubię sławy” – powiedział Blanchard. „Ale jedyne, co mogę z tym zrobić, to coś dobrego. Nie jestem w tym dla sławy ani fortuny. Moja historia jest dla mnie ważna, przydarzyła mi się i chcę po prostu być adwokatem. Chcę być kimś, kto może pomóc innym. To jest naprawdę wszystko, czego chcę.

Wesprzyj HuffPosta

W HuffPost wierzymy, że każdy potrzebuje wysokiej jakości dziennikarstwa, ale zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stać na drogie subskrypcje wiadomości. Dlatego też staramy się dostarczać szczegółowe, dokładnie sprawdzone wiadomości, które są ogólnodostępne dla każdego.

Nasze zespoły ds. wiadomości, polityki i kultury poświęcają czas i uwagę na ważne badania i analizy, a także na szybkie, ale solidne codzienne działania. Nasze stanowiska ds. życia, zdrowia i zakupów zapewniają dobrze zbadane i sprawdzone przez ekspertów informacje potrzebne do najlepszego życia, podczas gdy HuffPost Personal, Voices i Opinion skupiają się na prawdziwych historiach prawdziwych ludzi.

READ  Animacja „Władca Pierścieni” otrzymuje datę premiery od Warner Bros.

Pomóż zapewnić każdemu dostęp do wiadomości, przekazując nam zaledwie 1 dolara. Twój wkład będzie bardzo ważny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *